Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo sto smo malo okrenuli na gore ne opravdava nikako ovaj namjerni slom burze.
Polančec govori tek jučer sve super a gdje su bili zadnja dva mjeseca.
Treba pod hitno vratiti stanje gdje je bilo, znaciCrobex na cc.5000 bodova ili krenuti sa ostavkama čelnih ljudi Burze.I da krivično snose posljedice.
Nato prvenstveno mislim na Samodola jer je on glavni krivac.Molio bih da nam netko odgovori koliko on prima mjesečnu plaću?


A šta bi radili da nema balona?[cool][cool]

pa napuhivali bismo ga[kiss]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


wunderkind: ” vidjet ćeš tek onda dernek kad ona commodities balončina o kojoj sam ti pričo rokne u mp3 skupa s ivekom! [wink] ” Istina, istina, napuhano je da bi rijec rekao – treba paziti da ne rokne u facu. [cool] Treba vidjeti kako ce zavrsiti ovaj tjedan. Iako, mene vise zanima polovica travnja. [cool]
pa čiji si ti igrač?! prošli tjedan si govorio da te ne zanima burza do iza ljeta
kaj ti to treba u životu? frustracija doma pa je izbaciš na forumu, ha ?


Bare:
” A šta bi radili da nema balona?

pa napuhivali bismo ga

Eto izgleda da ćemo danas kreniti u puhanje punim plućima,nećemo se čak ni zakašljati.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ovo sto smo malo okrenuli na gore ne opravdava nikako ovaj namjerni slom burze.
Polančec govori tek jučer sve super a gdje su bili zadnja dva mjeseca.
Treba pod hitno vratiti stanje gdje je bilo, znaciCrobex na cc.5000 bodova ili krenuti sa ostavkama čelnih ljudi Burze.I da krivično snose posljedice.
Nato prvenstveno mislim na Samodola jer je on glavni krivac.Molio bih da nam netko odgovori koliko on prima mjesečnu plaću?

kolega , dok je god ovako, sve je po zakonu , tj. sve je “transparentno” , kako naši vrli političari kažu.
sve je zasada legalno , Hanfa se ništa nije očitovala , dok se god ne utvrdi neki propust ili kršenje zakona sa padom burze, sve normalno prolazi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Dow i dalje iznad Nikkeia!
Je li to u svezi s klimatskim promjenama?


Polančec ne očekuje da će se kriza produbljivati.

po meni je ovo ključno, mislim da pad ovakav kakav je bio nije bio bez blagoslova politike, i sada ta ista politika kaže da je više manje gotovo. Baš me zanima jeli 3700 bilo dno. Ako se pokaže da je bilo dno, onda je ovo definitivno sve bila politička kuhinja.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

dobro jutro!
evo cini se da je postignut konsenzus da treba zaustaviti krizu.
svi relevantni faktori su na istoj frekvenciji razmisljanja.
ovo danas mora uspjeti!

manjim investitorima predlazem grupirnje oko “sigurnijih” dionica.
to su one sa IPOa…

sa velikim osmjehom na licu danas cu promtrati burzu jer u trgovini necu sudjelovati jer sam 100% u dionicama vec jako dugo, a naravno da nisam niti jednu prodao kad je panika zahvatila burzu…
[smiley][smiley][smiley][thumbsup]

Onaj (negativan) članak u biznisu nije napisan zbog nas nego zbog velikih igrača. Ono o još mogućem velikom padu Crobexa. To mi je znak da veliki igrači danas još čim više uspiju zgrabiti po ovim smiješno malim cijenama.[thumbsup]

Evropa krenulo odmah s 1,5 % plusa.[thumbsup]

europa u prvim minutama na + 1%[thumbsup]


pa čiji si ti igrač?!

Klasicno pitanje covjeka koji ocigledno ne razumije trenutna zbivanja i trendove. Sto vise reci…. Da si razmislio svojom glavom prije kada su ove price pocele perspektivi bi ti izgledala drugacije. Sorry ali nas nekolicina je upozoravala da se ovo sprema samo sto je vecina ovdje bila uzasno bahata i arogantna jer je posisala pamet cijelog svijeta pa nas ispljuvala na pasja kola. The rest is history. I na kraju svega ti pitas “ciji si ti igrac”????


prošli tjedan si govorio da te ne zanima burza do iza ljeta

Burza me zanima 24 sata dnevno. Ulaz me ne zanima vjerojatno do ljeta. Ako probije 3000 onda ce me zanimati i prije! OK! Jel sada jasno!


kaj ti to treba u životu? frustracija doma pa je izbaciš na forumu, ha ?

Sto se frustracija tice – no comment. Ja razloga za frustracije fakat nemam kao niti ti. Uzivaj u ovom dok traje jer vjerojatno nece dugo.

skype - ivek1234

New Report

Close