Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja danas u odnosu na jučer 0,9 % u plusu – a vi ?
hajde da se malo opustimo i proveselimo jer rijetki su takvi dani. [smiley]

a ti očito spadaš u onu kategoriju koji misle da će crobex u mjesec dana na 5000+ bodova…

Cuj, nikad neznas…[lol] [lol]

Glory, glory, Man United!!


ja danas u odnosu na jučer 0,9 % u plusu – a vi ?
hajde da se malo opustimo i proveselimo jer rijetki su takvi dani. [smiley]

ajde prva pametna danas… evo ja skoro pa 2%[thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

Nadam se da niste kupovali danas na kraju dana…to bi bila losa odluka…
A nadam se da je moja dobra…da nisam prodavao s to sam ujutro kupio…[pray]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


ja danas u odnosu na jučer 0,9 % u plusu – a vi ? hajde da se malo opustimo i proveselimo jer rijetki su takvi dani. [smiley]

ja sam u odnosu na jučer 1.2% u plusu…
u odnosu na zadnja 3 mjeseca u minusu nešto preko 20%…[lol] [lol] [lol]
ajmo se sad proveselit…


…….Dionice su takva stvar, ako se držimo pravila, ne prodavati za manju cijenu nego li smo te iste dionice kupili, zagarantirana nam je dobit. ……. [smiley]

Osupnut sam ovom lucidnošću.
Slijedeće će “pravilo” valjda biti: bolje biti mlad , lijep i bogat nego star , ružan i siromašan……

Inovator2:

…….Dionice su takva stvar, ako se držimo pravila, ne prodavati za manju cijenu nego li smo te iste dionice kupili, zagarantirana nam je dobit. ……. [smiley]

Osupnut sam ovom lucidnošću.
Slijedeće će “pravilo” valjda biti: bolje biti mlad , lijep i bogat nego star , ružan i siromašan……

[lol] [lol]

ovo treba u one bisere stavit

Glory, glory, Man United!!


marcipan: ” sava: ” Pa dobro, možda nisi prolupao, ali čir na želucu sigurno jesi dobio! Pa ako tebe ne veseli rast, pusti raju nek se proveseli. Pivce i kobase s zeljem i miran san, noćas! ” ne znam zašto bi trebao dobit čir na želucu…uložio sam lovu koja mi ne treba za život…nego da se množi…u gubitku jesam kao i mnogi ovdje…ne moram vraćati kredit…tak mi je sad svejedno dal ću doć na nulu za pola godine ili za 2 godine…ne mislim ništ prodavat s minusom… a kandidata za dobivanje čira na želucu na ovom forumu ima i bez mene…koji vise po cijele dane i prate svaku transakciju u nadi da će se nešto spektakularnoga dogoditi…i ne samo to…nego prate kako se otvara u Americi…i kako se zatvara… u biti…ima puno ljudi koji očekuju da će se crobex vratiti na razine od 5000+ bodova u mjesec dana…pa…sretno im u čekanju…možda za 2 godine… ” ulozio sam lovu koja mi ne treba (valjda sam jedini covjek kojem lova “ne treba” kredita nemam i sad sam sretan sta cu cekati da mi se ulozeno vrati jer mi lova ne treba. sto dulje cekam sve sam sretniji jer mi lova ne treba jer ipak je ljepse kad zaradim dugorocno a ne bez veza kratkorocno. puste demagogije! vise volim raditi recimo za 10 000kn,nego ne raditi za 30 000kn,jer rad oslobadja i oplemenjuje. u stvar najvise volim raditi za badava ili jos bolje volim placati da radim.sretan sam. to sta gubim na burzi nema veze.imamo hrvatsku.sretan sam i mojoj sreci nema kraja.ulozeno cak i ne mora da mi se vrati jer novac mi ne treba.jos da uvjerim inu elektru konzum burzu brokere zenu djecu i sve oko mene da im novac netreba di ce mojoj sreci biti kraj.

nista lose nisam mislio i nista osobno.bez ljetnje.malo sarkazma.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Ja u minusu u odnosu na jučer najviše zbog Kabe. U stvarnom portfelju od 11 mjeseca u minusu možda i 50 %. Najviše zbog DLKV, Jdos-a, Atln, Eiga, Hpdg, PBZ…Da me onda netko pitao da li su veće šanse da me pogazi auto ili da će mi se dionice u prosjeku prepoloviti tipovao bi za ono prvo.
Dakle cca 11 mj.:
DLKV 1950 kn sada 1000 kn
Atln 170 kn sada 59 kn
Hpdg 170 kn sada 82 kn
Eig 152 kn sada 79 kn
Pbz 2000 kn sada 1180 kn
Jdos ccca 8000 sada 5000( prodao po 5850 nedavno)
Nadam se porastu ovih dionica 100 % ove godine.
Tu su još Đuro, belje….kaba

Vaš link

Čovjek piše tako uvjerljivo da suze same cure…..


ŠPANCIR: ” Inovator2: ” …….Dionice su takva stvar, ako se držimo pravila, ne prodavati za manju cijenu nego li smo te iste dionice kupili, zagarantirana nam je dobit. ……. [smiley] ” Osupnut sam ovom lucidnošću. Slijedeće će “pravilo” valjda biti: bolje biti mlad , lijep i bogat nego star , ružan i siromašan…… ” [lol] [lol] ovo treba u one bisere stavit

ovo je apsolutno play of the day!


Vaš link

Čovjek piše tako uvjerljivo da suze same cure…..

zoki, zoki, veliki investitor.. mislim da bi se i on nasao na listi -30%.. ak vec nije[lol] [lol]

Glory, glory, Man United!!

New Report

Close