Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

(zadnji update 16:20) 18.03.2008
Ukupan promet: 150.911.260,46 HRK
Pojačana likvidnost

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

sta je ovo, odem na sastanak i burza se okrene [shocked]

a taman sam mislio utuc neku lovu na par dobrih dionica
nema veze, bitno da je okrenulo – mislim da ce tesko nize od ovog sto je danas bilo iako nikad ne znas

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

KMH….europa završila skoro 3% u plusu???
Amerika isto tako. Jel se to nama sutra piše?
Čini mi se da idemo nazad do 4000 bodova jer smo dobrano zagrebali ispod bollingera sa jučerašnjim danom.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


KMH….europa završila skoro 3% u plusu??? Amerika isto tako. Jel se to nama sutra piše? Čini mi se da idemo nazad do 4000 bodova jer smo dobrano zagrebali ispod bollingera sa jučerašnjim danom.

Ma 100% si u pravu!
Svi koji su danas prodali Podravku idu kod Horvata da im doplati razliku do 540-570 kunića, kako komu!
Kad se taj novac slije na burzu……ludilo.


Pa tebi kao suvlasniku nije ni u interesu da daju popuste 😉

Ako jos nekoga zanimaju stanovi – Šestine ili Sesvete moze me kontaktirat na PM

Ma ajde, pa da su meni dali popust 30 % , koliko nbi im to utjecalo na bilancu.
A i ja sam poznat kao diskretan čovjek

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Pa tebi kao suvlasniku nije ni u interesu da daju popuste 😉 Ako jos nekoga zanimaju stanovi – Šestine ili Sesvete moze me kontaktirat na PM

Gradjevinac??
Kolko trazis za Sestine po m2.
Imam jednog kolegu na Bukovcu koji bi mijenjao mozda za Sestine…

Da se vratim na trgovanje.
Kako izgleda ovo nije bas trap.
Ali nikad neznas..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Zbog ovog odbijanca danas na burzi ja idem odmah feštat.
Eto još jedna škola za sve one koji su tako panično danas prije podne prodavali pošto poto, a znalo se je da odbijanac mora slijediti nakon tako velikog pada jučer i o tome smo na veliko pisali. Iskreno doduše ja sam se nadao odbijancu jučer nakon nastavka trgovanja blokiranih dionica, no razumljivo je da su ljudi bili jučer dosta oprezni, pa se sve skupa zamaknulo za jedan dan. Dionice su takva stvar, ako se držimo pravila, ne prodavati za manju cijenu nego li smo te iste dionice kupili, zagarantirana nam je dobit.

Svi strpljivi neka se vesele. [smiley]


ulozio sam lovu koja mi ne treba (valjda sam jedini covjek kojem lova “ne treba” kredita nemam i sad sam sretan sta cu cekati da mi se ulozeno vrati jer mi lova ne treba. sto dulje cekam sve sam sretniji jer mi lova ne treba jer ipak je ljepse kad zaradim dugorocno a ne bez veza kratkorocno. puste demagogije! vise volim raditi recimo za 10 000kn,nego ne raditi za 30 000kn,jer rad oslobadja i oplemenjuje. u stvar najvise volim raditi za badava ili jos bolje volim placati da radim.sretan sam. to sta gubim na burzi nema veze.imamo hrvatsku.sretan sam i mojoj sreci nema kraja.ulozeno cak i ne mora da mi se vrati jer novac mi ne treba.jos da uvjerim inu elektru konzum burzu brokere zenu djecu i sve oko mene da im novac netreba di ce mojoj sreci biti kraj.

pa, da…uložio sam lovu koju imam sa strane za investiranje…a koja mi ne treba da kupim kruh i mlijeko…a ima i takvih koji ulažu…ne moram vraćat kredit…a ima onih koji moraju…tak da me ovaj pad ne tangira previše…ionako sam sklon ulaganju na duži rok i ulažem na osnovi fundamenata…
nigdi nisam napisao da sam sretniji što ću morat čekat da se stanje vrati u normalu…iznosiš neistine…izvlačiš iz konteksta, ne znam koji ti je motiv izokretat moj post…
nitko nije sretan kad gubi na burzi…ja to u svom postu nisam napisao…al sam napisao da sam uložio ionako na duži rok…i da ne mislim ni pod kojim uvjetima prodavat dok sam u minusu…
da…sretan sam što imamo Hrvatsku…i što zarađujem za život svojim radom…a ne buljenjem u monitor kad će nešto narasti i da se obogatim…od onoga šta ću zaraditi jednog dana na dionicama kupit ću stan ili apartman na moru…a živim od rada…a ne kao neki koji pokušavaju živjeti od trejdanja iliti ga kladioničari…
a ti očito spadaš u onu kategoriju koji misle da će crobex u mjesec dana na 5000+ bodova…


” pa, da…uložio sam lovu koju imam sa strane za investiranje…a koja mi ne treba da kupim kruh i mlijeko…

Čuj, ak ti treba za kruh i mlijeko, sjeti se Štulića i “Kada Zagreb izranja iz sna……”
Ideš pred prvi dućan i pričekaš dostavu……
Nekad, u moje vrijeme je to savršeno funkcioniralo……

shvatite ovo kao pokretanje nekog novog posla. stavite lovu u to, a na nulu ćete doći tek za godinu, dvije, pet, ali nakon toga profit će biti odličan. tako će biti i sa vama tj. nama….[wink]. samo dugoročno ulaganje spašava glavnicu.

...povijest se ponavlja...


Čuj, ak ti treba za kruh i mlijeko,

u kojem to mojem postu piše?molim te…


LookaBorna: ” @ plavi: ” A koje je bilo pitanje?? ” pa vjerojatno zasto nam je ingra tak jako pala, trebali ste prodati Novoselcu dok je nudil 60k sad veli da je precenjena, a što je Vama rekao? ima vremena, mladi ste vratit ce se INGR jednog dana[thumbsup] ” PA u cijelom odgovoru nema riječi oko toga što je bilo pitanje.

odgovornost upravljanja novcem što bi trebao poslužiti za možebitnu penziju.
dakle ne radi se o INGR da li je netko privato kupio na 6 ili 60k ili 166k već kupnja od strane AZ fonda precjenjih dionica sukladno sa izjavom precjenjenosti Crobija 50% uz prethodni pad od 25%.
cistacica da ode na bolovanje 3 tjedna dobice otkaz a Novoselcek se ne ni pocesal, toliko o odgovornosti odgovornih.
sad malo jasnije?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close