Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa ti si totalno prolupao! Eto kako djeluje paaaaad indexa!

daj mi to malo argumentiraj zašto sam ja prolupao…
ATPL je u konstantnom padu danas…4000 komada je protrgovano…onda netko odluči potegnut 100-200 komada s aska…i rast od ono 4%…i sad bi se tome trebalo veselit?!?
ista stvar i na drugim dionicama….
možda bi čovjeka još i veselilo, da se to ne ponavlja već posljednja tri mjeseca…
zanimljivo je kako ljudima treba puno da postanu pesimistični…evo…dugo su se neki lomili…trebalo im je 3 mjeseca…jedino se tenkista nije uspio slomit…
a onda…hop…odlučio neko ulupat koji milion…i skinut nešto s aska…da se stvori umjetan rast…i svi postali odma optimisti…u jednu minutu…


sava: ” Pa ti si totalno prolupao! Eto kako djeluje paaaaad indexa! ” daj mi to malo argumentiraj zašto sam ja prolupao… ATPL je u konstantnom padu danas…4000 komada je protrgovano…onda netko odluči potegnut 100-200 komada s aska…i rast od ono 4%…i sad bi se tome trebalo veselit?!? ista stvar i na drugim dionicama…. možda bi čovjeka još i veselilo, da se to ne ponavlja već posljednja tri mjeseca… zanimljivo je kako ljudima treba puno da postanu pesimistični…evo…dugo su se neki lomili…trebalo im je 3 mjeseca…jedino se tenkista nije uspio slomit… a onda…hop…odlučio neko ulupat koji milion…i skinut nešto s aska…da se stvori umjetan rast…i svi postali odma optimisti…u jednu minutu…

Pa dobro, možda nisi prolupao, ali čir na želucu sigurno jesi dobio!
Pa ako tebe ne veseli rast, pusti raju nek se proveseli.
Pivce i kobase s zeljem i miran san, noćas!

Dobro se prorijdila ionako rijetka prodaja na INGR.
Ako se trend okrene od sutra , ovi sa cash-om na INgri sigurno neće puno toga uhvatiti po cijenama koje su bile zadnjih dana.[cool]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nisam preselio, još se završni radovi rade, kupuje se namještaj i ostalo, završetak tek tamo početkom 4. mjeseca.

‘Ajde super. Sretno u novom domu. [thumbsup]

No respect

na kraju dana treba skupit preživjele i molit boga hoće li konjica u akciju,jer ovako je ovo one way ticket ,down normalno[bye]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Pa dobro, možda nisi prolupao, ali čir na želucu sigurno jesi dobio! Pa ako tebe ne veseli rast, pusti raju nek se proveseli. Pivce i kobase s zeljem i miran san, noćas!

ne znam zašto bi trebao dobit čir na želucu…uložio sam lovu koja mi ne treba za život…nego da se množi…u gubitku jesam kao i mnogi ovdje…ne moram vraćati kredit…tak mi je sad svejedno dal ću doć na nulu za pola godine ili za 2 godine (bio bi sretniji naravno kad bi se to dogodilo prije)…ne mislim ništ prodavat s minusom…
a kandidata za dobivanje čira na želucu na ovom forumu ima i bez mene…koji vise po cijele dane i prate svaku transakciju u nadi da će se nešto spektakularnoga dogoditi…i ne samo to…nego prate kako se otvara u Americi…i kako se zatvara…
u biti…ima puno ljudi koji očekuju da će se crobex vratiti na razine od 5000+ bodova u mjesec dana…pa…sretno im u čekanju…možda za 2 godine…

Pa dobro, možda nisi prolupao, ali čir na želucu sigurno jesi dobio!
Pa ako tebe ne veseli rast, pusti raju nek se proveseli.
Pivce i kobase s zeljem i miran san, noćas!

Tako je!!! Zdravlje je na prvom mjestu.

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

plavi:

Nisam preselio, još se završni radovi rade, kupuje se namještaj i ostalo, završetak tek tamo početkom 4. mjeseca.

‘Ajde super. Sretno u novom domu. [thumbsup]

Hvala.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi: ” Nisam preselio, još se završni radovi rade, kupuje se namještaj i ostalo, završetak tek tamo početkom 4. mjeseca. ” ‘Ajde super. Sretno u novom domu. [thumbsup]

Jesi barem kao pravi Ingras uzeo na Srebrnjaku…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

SLK:

plavi: ” Nisam preselio, još se završni radovi rade, kupuje se namještaj i ostalo, završetak tek tamo početkom 4. mjeseca. ” ‘Ajde super. Sretno u novom domu. [thumbsup]

Jesi barem kao pravi Ingras uzeo na Srebrnjaku…

Nisam, hebiga.Nisu dali dovoljno velik popust tvrde da će sve prodat prije nego izgrade, pa im nije u interesu davati popuste.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pa tebi kao suvlasniku nije ni u interesu da daju popuste 😉

Ako jos nekoga zanimaju stanovi – Šestine ili Sesvete moze me kontaktirat na PM

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


sava: ” Pa dobro, možda nisi prolupao, ali čir na želucu sigurno jesi dobio! Pa ako tebe ne veseli rast, pusti raju nek se proveseli. Pivce i kobase s zeljem i miran san, noćas! ” ne znam zašto bi trebao dobit čir na želucu…uložio sam lovu koja mi ne treba za život…nego da se množi…u gubitku jesam kao i mnogi ovdje…ne moram vraćati kredit…tak mi je sad svejedno dal ću doć na nulu za pola godine ili za 2 godine…ne mislim ništ prodavat s minusom… a kandidata za dobivanje čira na želucu na ovom forumu ima i bez mene…koji vise po cijele dane i prate svaku transakciju u nadi da će se nešto spektakularnoga dogoditi…i ne samo to…nego prate kako se otvara u Americi…i kako se zatvara… u biti…ima puno ljudi koji očekuju da će se crobex vratiti na razine od 5000+ bodova u mjesec dana…pa…sretno im u čekanju…možda za 2 godine…

ulozio sam lovu koja mi ne treba (valjda sam jedini covjek kojem lova “ne treba”
kredita nemam
i sad sam sretan sta cu cekati da mi se ulozeno vrati jer mi lova ne treba.
sto dulje cekam sve sam sretniji jer mi lova ne treba jer ipak je ljepse kad zaradim dugorocno a ne bez veza kratkorocno.
puste demagogije!
vise volim raditi recimo za 10 000kn,nego ne raditi za 30 000kn,jer rad oslobadja i oplemenjuje.
u stvar najvise volim raditi za badava ili jos bolje volim placati da radim.sretan sam.
to sta gubim na burzi nema veze.imamo hrvatsku.sretan sam i mojoj sreci nema kraja.ulozeno cak i ne mora da mi se vrati jer novac mi ne treba.jos da uvjerim inu elektru konzum burzu brokere zenu djecu i sve oko mene da im novac netreba di ce mojoj sreci biti kraj.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close