Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Asko:

Još nisam vidio tako brzo bježanje sa prodaje…[smiley]

Moglo bi u pondjeljak biti ono što sam napisao u par navrata:
Hočete li svi koji ste u cash-u stići kupiti na vrijeme, i tko će Vam prodavati po tim cijenama kada se trend okrene.
[cool]

utorak, jer ponedjeljak se ne radi

Asko:

Još nisam vidio tako brzo bježanje sa prodaje…[smiley]

Moglo bi u pondjeljak biti ono što sam napisao u par navrata:
Hočete li svi koji ste u cash-u stići kupiti na vrijeme, i tko će Vam prodavati po tim cijenama kada se trend okrene.
[cool]


Jesi ti preselio više? Nema te danima opet, pa Uskrsneš ko zec…
BTW, to što si pisao u par navrata, na kojim je cijenama bilo?

NHF, ali manje boli ne zaradit nego popušit. [smiley]

No respect


al’ se prašilo po asku – sada malo jenjava

Ma još uvijek se praši.
Evo u pet minuta diglo Lkpc na 3400 kn. Ovo treba do kraja pogledat – ko na filmu je [thumbsup][lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

a od kud je sad dosla likvidnost?

Evo ako ovo nije konacni preokret i promjena trenda onda neznam sta cemo…

Glory, glory, Man United!!

Iako mislim da se sprema bull trap za sutra i možda idućih par dana, veseli me vidjet Crobex u plusu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


nek mi netko objasni koja je težina dal će crobex završit danas -0,22 ili u plusu 0,22…. ponašate se ko mala dica…ko da se ovo prvi put dešava…viđeno već 100 puta u posljednja tri mjeseca….razno raznih preokreta….ne znam kako nam je to pomoglo…

Pa ti si totalno prolupao!
Eto kako djeluje paaaaad indexa!

ne sjecam se kad su mi sve dionice bile u plusu… dodje mi da[cry][cry][cry]

Glory, glory, Man United!!

plavi:

Asko:

Još nisam vidio tako brzo bježanje sa prodaje…[smiley]

Moglo bi u pondjeljak biti ono što sam napisao u par navrata:
Hočete li svi koji ste u cash-u stići kupiti na vrijeme, i tko će Vam prodavati po tim cijenama kada se trend okrene.
[cool]

Jesi ti preselio više? Nema te danima opet, pa Uskrsneš ko zec…
BTW, to što si pisao u par navrata, na kojim je cijenama bilo?

NHF, ali manje boli ne zaradit nego popušit. [smiley]

Na cijenama na kojima je gledajući danas stanje trebalo prodavati.
Nisam preselio, još se završni radovi rade, kupuje se namještaj i ostalo, završetak tek tamo početkom 4. mjeseca.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

zadnje minute vidim da se još uvijek ubrzano briše sa aska![lol]


sava: ” alfa8: ” nijedna burza na svijetu nije imala konstantni pad kao kod nas ,zašto? da bi margin call večina ljudi teško mogla pokrivat i evo jeftinih dionica na burzi, ruši se burza-začaran krug, na zapadu su mali dioničari zaštičeni od gubitka, kao i štediše u bankama, ovo kod nas je kriminal ” Moj prijedlog za one koji su preživjeli ( za sad ) Jedini način da se mali ulagači i mali špekulanti suprotstave je zajedničko djelovanje kroz Udrugu ulagača! Ovo ima smisla budući da se očekuje daljnja privatizacija državnih poduzeća. Ponovno će naj….i ako se ne budu pazili! Ili se kloniti burze ili se kavlitetno zsštititi. ” Ja podržavam i spreman sam aktivno se angažirati. Javite mi se na PM

I ja podržavam. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plavi:

Asko:

Još nisam vidio tako brzo bježanje sa prodaje…[smiley]

Moglo bi u pondjeljak biti ono što sam napisao u par navrata:
Hočete li svi koji ste u cash-u stići kupiti na vrijeme, i tko će Vam prodavati po tim cijenama kada se trend okrene.
[cool]

utorak, jer ponedjeljak se ne radi

Ne znam odakle mi ponedjeljak, pa sutra je srijeda ,a ne ponedjeljak.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close