Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni kaže +0,84

[emo_cool]

nek mi netko objasni koja je težina dal će crobex završit danas -0,22 ili u plusu 0,22….
ponašate se ko mala dica…ko da se ovo prvi put dešava…viđeno već 100 puta u posljednja tri mjeseca….razno raznih preokreta….ne znam kako nam je to pomoglo…


nek mi netko objasni koja je težina dal će crobex završit danas -0,22 ili u plusu 0,22….
ponašate se ko mala dica…ko da se ovo prvi put dešava…viđeno već 100 pua u posljednja tri mjeseca….razno raznih preokreta….ne znam kako nam je to pomoglo…

a gle, jednom će jedan bit pravi
[smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Evo fondova na kupnji nekoliko dionica..
DLKV 446 komada, INGE 30 komada..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Još nisam vidio tako brzo bježanje sa prodaje…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

jos da napucaju malo igh i ledo bas primamljivo izgledaju ovak na okruglo 10000[cool][cool]

Glory, glory, Man United!!


nek mi netko objasni koja je težina dal će crobex završit danas -0,22 ili u plusu 0,22…. ponašate se ko mala dica…ko da se ovo prvi put dešava…viđeno već 100 puta u posljednja tri mjeseca….razno raznih preokreta….ne znam kako nam je to pomoglo…

daj ne gnjavi i naruči pivu. Ja plaćam…
odahni bar pet minuta…

….ne znam kako nam je to pomoglo…

Pomaže velikim igračima da se lakše iskrcaju…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ah, treba tu biti oprezan. ista ova sila koja je manično prodavala danima, sad opet manično kupuje. ak se rast zaustavi, pa krene malo dolje, opet će lupat ko sivonje po kupnji.

Da, trebalo bi napisat ljudima da ne kupuju ak nisu spremni na novi pad.
Na gore-dolje, cikluse i dr. stvari… I sad treba biti – [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Evo fondova na kupnji nekoliko dionica..

fondovi jutros još kupili, sad malo gurnuli

al’ se prašilo po asku – sada malo jenjava


Još nisam vidio tako brzo bježanje sa prodaje…[smiley]

Moglo bi u pondjeljak biti ono što sam napisao u par navrata:
Hočete li svi koji ste u cash-u stići kupiti na vrijeme, i tko će Vam prodavati po tim cijenama kada se trend okrene.
[cool]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close