Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


alfa8: ” nijedna burza na svijetu nije imala konstantni pad kao kod nas ,zašto? da bi margin call večina ljudi teško mogla pokrivat i evo jeftinih dionica na burzi, ruši se burza-začaran krug, na zapadu su mali dioničari zaštičeni od gubitka, kao i štediše u bankama, ovo kod nas je kriminal ” Moj prijedlog za one koji su preživjeli ( za sad ) Jedini način da se mali ulagači i mali špekulanti suprotstave je zajedničko djelovanje kroz Udrugu ulagača! Ovo ima smisla budući da se očekuje daljnja privatizacija državnih poduzeća. Ponovno će naj….i ako se ne budu pazili! Ili se kloniti burze ili se kavlitetno zsštititi.

Mi tu toliko o tome, a na vjestima će najvažnija vijest biti kako će neka manekenka promijeniti frizuru


Kaj se ovo dešava??? Pa odjednom na ATPL nema ni 20 komada do 2240. Prodaja se povlači sa pol dionica. Ovo su zbilja igre za popizdit…

ako sljedecih par dana opet naprave neki bull trap ja cu jednostavno popizdit[lol] [angry] [angry]

Glory, glory, Man United!!


ne valja brzat sa zaključcima…nije ovo prvi puta da se okreće trend pred kraj trgovanja…a idući dan po starom…da može opet sutra padat…

nemoj coprat vec je stvarno cini mi se bilo dosta!! ljudi vise nemaju snage.. po kolicini zivciranja ova zadnja dva tjedna su mi sigurno skratila zivot

Glory, glory, Man United!!


Evo nas u plusu 0,22%[rolleyes]

Jesam rekao[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Savage:

Kaj se ovo dešava??? Pa odjednom na ATPL nema ni 20 komada do 2240. Prodaja se povlači sa pol dionica. Ovo su zbilja igre za popizdit…

ako sljedecih par dana opet naprave neki bull trap ja cu jednostavno popizdit[lol] [angry] [angry]

petak se ne radi ni ponedjeljak, taman dignu ova dva dana na oko 4k i od utorka prema 3,5k [tongue]


Jedini način da se mali ulagači i mali špekulanti suprotstave je zajedničko djelovanje kroz Udrugu ulagača!
Ovo ima smisla budući da se očekuje daljnja privatizacija državnih poduzeća.
Ponovno će naj….i ako se ne budu pazili!
Ili se kloniti burze ili se kavlitetno zsštititi.

ideja na mjestu. Pa da bar ne moramo vise slusati galince i stojice kako analiziraju kretanja na ZSE iz perspektive malih ulagaca.[thumbsup]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Narednih par dana će se vidjet ako prodaja nejde niže možemo
sa guštom kupovat.

ode atlantska na + 4,80 [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

ah, treba tu biti oprezan. ista ova sila koja je manično prodavala danima, sad opet manično kupuje. ak se rast zaustavi, pa krene malo dolje, opet će lupat ko sivonje po kupnji.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

petak se ne radi ni ponedjeljak, taman dignu ova dva dana na oko 4k i od utorka prema 3,5k [tongue]

petak se uopce ne radi il se radi skraceno????

Glory, glory, Man United!!

ha ,ha .nakrcali se fondovi jeftinoćom [cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

crobex – 0,12

možda i dođemo do + do 16.00

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close