Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nijedna burza na svijetu nije imala konstantni pad kao kod nas ,zašto? da bi margin call večina ljudi teško mogla pokrivat i evo jeftinih dionica na burzi, ruši se burza-začaran krug, na zapadu su mali dioničari zaštičeni od gubitka, kao i štediše u bankama, ovo kod nas je kriminal

Moj prijedlog za one koji su preživjeli ( za sad )

Jedini način da se mali ulagači i mali špekulanti suprotstave je zajedničko djelovanje kroz Udrugu ulagača!
Ovo ima smisla budući da se očekuje daljnja privatizacija državnih poduzeća.
Ponovno će naj….i ako se ne budu pazili!
Ili se kloniti burze ili se kavlitetno zsštititi.

evo izlazi se iz rovova

Kaj se ovo dešava??? Pa odjednom na ATPL nema ni 20 komada do 2240. Prodaja se povlači sa pol dionica. Ovo su zbilja igre za popizdit…

konacno +

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Psihologija. Svi skužili da prodaja nije spremna ići niže i okreće se trend.

Plus.

3.799,38 0.16%

E, ovo bi mogao biti onaj odbijanac koji smo jučer čekali, ali je stigao sa danom zakašnjenja.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo nas u plusu + 0.26%. Nada umire posljednja [pray]

Evo nas u plusu 0,22%[rolleyes]


Kaj se ovo dešava??? Pa odjednom na ATPL nema ni 20 komada do 2240. Prodaja se povlači sa pol dionica. Ovo su zbilja igre za popizdit…

e moj savage i to kakve igre.lako je s tuđim po plotu

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

alfa8:

nijedna burza na svijetu nije imala konstantni pad kao kod nas ,zašto? da bi margin call večina ljudi teško mogla pokrivat i evo jeftinih dionica na burzi, ruši se burza-začaran krug, na zapadu su mali dioničari zaštičeni od gubitka, kao i štediše u bankama, ovo kod nas je kriminal

Moj prijedlog za one koji su preživjeli ( za sad )

Jedini način da se mali ulagači i mali špekulanti suprotstave je zajedničko djelovanje kroz Udrugu ulagača!
Ovo ima smisla budući da se očekuje daljnja privatizacija državnih poduzeća.
Ponovno će naj….i ako se ne budu pazili!
Ili se kloniti burze ili se kavlitetno zsštititi.

Ja podržavam i spreman sam aktivno se angažirati. Javite mi se na PM

Hell is Empty and all the Devils are Here

ne valja brzat sa zaključcima…nije ovo prvi puta da se okreće trend pred kraj trgovanja…a idući dan po starom…da može opet sutra padat…

mogli bi i u dobrom plusu završit

New Report

Close