Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pridružujem se napadu na Samodola. Predlažem prosvjed na Markovom trgu. Prvi puta miran a drugi puta onako po balkanski.[cry]

kolki je crobi i promet?
hvala

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.727,00 -1.78% 239.578.593,69 kn 109.997.371,42 kn 97.483.222,27 kn 32.098.000,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

potvrdio bi ovo što kaže kolega plavi, prijatelj mi radi u Hanfi i pouzdano znam da svaku prijavu saslušaju i odrade, odnosno ispitaju, istina je da često i sami znaju da neće ništa od toga biti ali zadovolje formu, nitko do sada nije bio iznimka…..

budd:

Apeliram na cijenjene kolege da stalno pišu o tome što se događa i da ne posustaju. Ipak puno ljudi čita ovaj forum. Ja ne mislim stati, dragi dečki i cure iz Hanfe i AZ-a.

budd:
” Ajmo ovako – ako netko kupuje ingru po 60000 kn, a mjesec-dva kasnije kaže da je cijena od 35000 precijenjena 30-50%, a taj netko je upravitelj najvećeg mirovinskog fonda u državi, onda je taj netko u najmanju ruku nesposoban, laže, nešto prikriva, mulja ili sve zajedno. I onda taj netko zaslužuje suđenje ili u najmanju ruku nečastan otkaz. Ali ne. Btw, kakvo je bilo očitovanje?

meni su odgovorili
Poštovani gospodine LookaBorna

Slijedom Vašeg upita informiramo Vas da detaljne podatke o portfelju AZ obveznih i
dobrovoljnih mirovinskih fondova uvijek možete pogledati na našim Internetskim
stranicama http://www.azfond.hr/, kao i na službenim stranicama Hrvatske agencije za
nadzor financijskih institucija (HANFA)
http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=10. Godišnja izvješća za 2007.
godinu svih mirovinskih fondova biti će javno objavljena 31.03.2008.
Na našim stranicama također objavljujemo i tjedni pregled tržišta koji daju naši fond
manageri.
Nadamo se da ćete razumjeti i prihvatiti naš odgovor da na pitanja o budućim
ulaganjima AZ fondova ne možemo detaljno odgovarati jer se ipak radi o povlaštenim
informacijama o kojima se ne raspravlja čak ni u AZ fondu izvan prostorija Portfolio
managera.

Za dio Vaših pitanja koja su vjerojatno proizišla iz medijskih objava, informiramo
Vas da su neke od njih dosta nezgodno interpretirane od strane novinara, na što smo
već reagirali putem demantija.

Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

S poštovanjem,

Robert Mežnar
Voditelj odjela upravljanja
odnosima s članovima

Allianz ZB d.o.o.
I. Lučića 2a/14
10000 Zagreb

tel: +385 1 46 99 623
fax:+385 1 46 99 601
e-mail: robert.meznar@azfond.hr

ja sam dobio gore navedeno ocitovanje a Vi?
45 min u razgovoru s voditeljem odjela upravljanja nisam dobio odgovornost heada da je gosp. Novoselec kriv za nešto, demantij je išao u Jutarnjem u nekoliko redaka.
a Hanfa
Ozana Bašić
10000 Zagreb, Miramarska 24b
Tel.: 01 6173 424
Fax: 01 4811 406
e-mail: ozana.basic@hanfa.hr

Hanfa je samo regulator i postupili su sukladno zakonu procesuirali prema navedenom “odredbe članka 14. stavak 1., a u vezi s člankom 13. Zakona o Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga („NN“, br. 140/05 )”

što su Vama rekli?

A koje je bilo pitanje??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

institucionalni igrac je odlucio veliki dio svog portfelja u jednom danu pretvoriti u novac….
[/quote]
Da nisu zaposlili Iveka123?[lol]


vidim OPTE je potrgan,jel se to pojedini fondovi osvecuju AZ-u[smiley] i ZABI

opte je potrgan, ali pogledajte spreadove

to je prilika da se lupa po ponudi i potraznji… ako prode jedno i drugo imas 15 % u dvije transakcije[wink]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


ajde sta cmizdrite ko babe, pa tko vas je tjerao kupovat dionice ako ne mozete istrpit gubitke niste se bunili kad su dionice isle 300% gore, onda se nije krim policija zvala [wink]

jedno je istrpiti gubitke nastale u fer igri, a drugo je kad neki iskoristavaju i zloupotrebljavaju svoj povlasteni polozaj i tako uzrokuju gubitke.

shvacas li ti uopce o cemu mi ovdje diskutiramo?


potvrdio bi ovo što kaže kolega plavi, prijatelj mi radi u Hanfi i pouzdano znam da svaku prijavu saslušaju i odrade, odnosno ispitaju, istina je da često i sami znaju da neće ništa od toga biti ali zadovolje formu, nitko do sada nije bio iznimka…..

Ma ne samo to, otvoreni su, čak možes sa njima ” neslužbeno ” komentirati neke poznate osobe u svijetu tržišta kapitala u HR, konkretno ja sam u razgovoru komentirao g. Novoselaca i AZ fond, a nije izostao niti komentar sa druge strane. Iz pristojnosti prema kolegici iz Hanfe , neću napisati što je ona prokomentirala o njima ( Novoselcu, njegovoj izjavi i AZ fondu )[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

mogu si misliti kada popusti ovaj pritisak prodaje koji će to biti stampedo [lol] [lol] [lol]

CROBEX -1,15[pray]

zvonac:

potvrdio bi ovo što kaže kolega plavi, prijatelj mi radi u Hanfi i pouzdano znam da svaku prijavu saslušaju i odrade, odnosno ispitaju, istina je da često i sami znaju da neće ništa od toga biti ali zadovolje formu, nitko do sada nije bio iznimka…..

Ma ne samo to, otvoreni su, čak možes sa njima ” neslužbeno ” komentirati neke poznate osobe u svijetu tržišta kapitala u HR, konkretno ja sam u razgovoru komentirao g. Novoselaca i AZ fond, a nije izostao niti komentar sa druge strane. Iz pristojnosti prema kolegici iz Hanfe , neću napisati što je ona prokomentirala o njima ( Novoselcu, njegovoj izjavi i AZ fondu )[wink]

Slaba mi je utjeha da su oni raspoloženi za “čašicu razgovora” i misle dobro a ništa ne rade…
Nakon onog sastanka kad je Samodol zaprijedio svari su se još samo pogoršale… Ali tad je već bilo kasno za opomene čini mi se

New Report

Close