Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pokupljena prodaja na PBZ-u do 1100 kn.

Danas Ina na prosjecnoj cijeni od 2.200 slavuja, na Londonu vrlo slaba trgovina.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

što će cijena više padati prometi će biti sve slabiji i slabiji


Pokupljena prodaja na PBZ-u do 1100 kn.

Netko se igra na tom PBZ-u, nekoliko puta dnevno nazovem brokera i stalno kontra informacije.
Malo je falilo da ju kupim , a vidi sada?
Plavi?

[b]Fashion and Stocks[/b]


Pokupljena prodaja na PBZ-u do 1100 kn.

moze li netko iskusniji pojasniti danasnja dogadjanja na PBZ-R-A glede i unatoc sutrasnje drazbe, nije mi bas jasno? Ja sam unutra pa me ovo danas malo kidalo, osto bez kesa a bila situacija za dokup, ulazio sam prije ispod 1100. Hvala.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


što će cijena više padati prometi će biti sve slabiji i slabiji

To je dobar znak kad cijena pada a prometi sve slabiji. možda se trend brzo preokrene. Ili se možda polako to već i događa… [smiley1]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Danas Ina na prosjecnoj cijeni od 2.200 slavuja, na Londonu vrlo slaba trgovina.

…evo, počelo i u Londonu…
[smiley2]

slabo, volumen 2058 komada

moze li netko prokomentirati kako to da se “”nasa banka ciji potencijal mnogi nisu prepoznali” danas nasla cak ispod 2.000,00 kn. (PDBA)
jos ne tako davno se bili je…cki prometi 2.200 – 2.400

“Please, God, Just One More Bubble.”

To ni meni nije jasno ????
Ali ovo što se radi sa cijenama skoro svih dionica je već postalo od fondova sprdnja….
Strašno.


To ni meni nije jasno ???? Ali ovo što se radi sa cijenama skoro svih dionica je već postalo od fondova sprdnja…. Strašno.

ali je isto tako sreća kada raste, treba prihvatiti dvije strane


moze li netko prokomentirati kako to da se “”nasa banka ciji potencijal mnogi nisu prepoznali” danas nasla cak ispod 2.000,00 kn. (PDBA) jos ne tako davno se bili je…cki prometi 2.200 – 2.400

Dobro sam napisao i procijenio na temi podravske naime zašto bi netko kupovao po 2300 , ako su dioničari dobili po 400?

Zagortenej i Mreich su to nažalost krivo procijenili,barem za sada.
[smiley6]

New Report

Close