Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam neki osjecaj da bi danas mogao bit preokret, po fibonaciju nismo uspjeli probiti tocku potpore!

IDEMO AP AP


TvrtkoPTT: ” KAKVA JE RAZLIKA IZMEĐU PLJAČKAŠA IZ SPLITSKE POŠTE I OVIH NA BURZI ? NIKAKVA ZATO ŠTO JEDNI I DRUGI IMAJU NEKOG MAJSTORA IZNUTRA !!!!! ” Razlika je velika, jer su ovi prvi opljačkali 15ak milijuna. Ovi drugi si nas skresali za kakvih 100 milijardi od Nove godine

Ovi na burzi su te opljačkali, a zbog toga TI možeš otići u zatvor!


mislite, može li Bernake reći da je DOW precijenjen 50%? ” Može reći “Dow je pre…..” i tu bi mu bio kraj! Cut!!
misliš “Dow je prec….”
[wink]


budd: ” Problem je samo jedan – zašto je dozvoljeno da mirovinci prvo kupuju po ATH cijenama, zatim namjerno spuštaju cijene i najavljuju spuštanje cijene (hej, nije li to manipulacija?) ” To je pitanje za emisiju tipa Otvoreno prema našim vrlim fond managerima. Odlično pitanje.[thumbsup]

Apeliram na cijenjene kolege da stalno pišu o tome što se događa i da ne posustaju. Ipak puno ljudi čita ovaj forum.

Ja ne mislim stati, dragi dečki i cure iz Hanfe i AZ-a.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ispravite me ako griješim ali sve je počelo ličit na one dane u 12 mj kad su se stavljali ogromni nalozi i na bid i na ask i izvršavali u roku odmah Sad, da li će to donijeti dobro ili zlo ,nemojte pitat…

donosi likvidnost., ali umjetnu. Hoće pokazati kako ima “kupaca”. …, a ovi između sebe premeću ko šibicari na autobusnom.

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson


Apeliram na cijenjene kolege da stalno pišu o tome što se događa i da ne posustaju. Ipak puno ljudi čita ovaj forum. Ja ne mislim stati, dragi dečki i cure iz Hanfe i AZ-a.

Još malo pa početi kupovati !! Jesi li to pomislio?

Ako postoji problem, onda je to HANFA, a ne mirovinski fondovi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ak je netko propustio KOEI krajem 2006 po 700 kn – eto prilike. [huh]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Apeliram na cijenjene kolege da stalno pišu o tome što se događa i da ne posustaju. Ipak puno ljudi čita ovaj forum.

Ja ne mislim stati, dragi dečki i cure iz Hanfe i AZ-a.

Mogu reći svaka ti čast. Prenosiš i moje misli samo što to ti bolje sročiš. Samo naprijed imaš moju punu podršku.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Ako postoji problem, onda je to HANFA, a ne mirovinski fondovi.

Pa to i trubim cijelo vrijeme.

Hell is Empty and all the Devils are Here

koje su ovo čudne radnje – sada na VIRU npr. prva na bidu je 1152 i dođe lik pa stavi 100 kom. po 1165 !

New Report

Close