Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kada su fondovi kupovali ingru na 60k, vjerojatno su fond manageri otkupljivali svoje vlastite dionice lovom fonda.
naravno, počastili su i druge povlaštene igrače.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad1111:

u 11:32:19 poništena transakcija ernt 50.000 kom po 2675 kn. 134 mil kn!

ima ko kakvo objasnjenje?

Broker stavio jednu nulu previše, poslije prošlo 5000 komada

vlad1111:

u 11:32:19 poništena transakcija ernt

50.000 kom po 2675 kn.

134 mil kn!

[shocked][shocked]

nema se casha… yeah right[wink]

ne, nego je bila greška, kasnije je ispravljeno u 5.000 umjesto tih početnih 50.000 komada


stefek, 18.03.2008. u 13:41
vipy
kad nije q1 gotov

da isprika .. nije Q1 gotov .. zapravo gledam cnbc i komentirali su Q1 poslovanje .. kakvo je bilo .. i možda je neka firma nagovjestila nešto u tom smjeru ..
[/quote]

Trebao bi biti gotov jer ako se ne varam fiskalna godina u SADu traje do 30.9.


Prema vijestima koje su tijekom jutra stizale sa zagrebačkog tržišta, strmoglavi je pad pokrenuo jedan od snažnih institucionalnih igrača na tržištu, koji je odlučio velik dio svojeg portfelja u jednom danu pretvoriti u novac. Drugi su slijedili bez previše razmišljanja, a kako se dan bližio kraju, i fondovima je stizalo sve više naloga za isplatu i od građana, koji su prestrašeni vijestima krenuli u spašavanje vlastite imovine

jutarnji.hr

Netko je spominjao PBZ


Sad svi prodajte dionice PBZ za jednu kunu. Pa neka osjete šta je osveta…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

_Mrzljak_, 18.03.2008. u 13:43
vlad1111

kada su fondovi kupovali ingru na 60k, vjerojatno su fond manageri otkupljivali svoje vlastite dionice lovom fonda.
naravno, počastili su i druge povlaštene igrače.

slažem se 100% .. ta misao me muči ovih dana .. iako nemam INGR-u i nikad je nisam imao ali to snažno , vrlo snažno indicira neku vrstu prijevare ..

a slučaj kad je g. Luković (Zaba) prodao svoj udio od po 12.000 kuna a na burzi je jedva bila oko 11.500 znači na količinu od 20 miliona bi morao puditi sigurno diskont na količinu .. ja da sam fond manager ne bi u tom trenutku kupio taj paket po više od 10.500 -11.000 kuna …sve u svemu ima tu podosta slučajeva koji daju naslutiti prevaru ..


ratus: ” tigrus: ” “NECE PROPASTI ONAJ TKO IMA DOBAR POTRFELJ. dakle ovako – 1. ako se HT ne zaustavi na 310 ode na 300 – u oba slucaja ga treba kupiti …” ” ma kakav dobar portfelj sad je najbolje ne imati portfelj uopce… a ne sami mi probrane budale drzimo dionice i kao vjerujemo u hrvatsko trziste dok nam se drugi smiju.. najbolji portfelj je nazalost 100% CASH-R-A, al valjda ne zadugo[undecid]

pa sta ja znam, kupovao sam ht na 360 i na 290kn…
i vern i atgr i ernt i igh…
sad vise love nemam.

svugdje sam u laganom plusu ili mini minusom , osim s igh …
tu mi je ulaz 11700kn, ko je mogao ovo ocekivati, ali nemam ga puno pa je ok.
meni se ne isplati prodavati. jer nece dovoljno pasti da bi nesto ozbiljnije zaradio.
cekam i nadam se oporavku.


Neron: ” vlad1111: ” u 11:32:19 poništena transakcija ernt 50.000 kom po 2675 kn. 134 mil kn! ” [shocked][shocked] nema se casha… yeah right[wink] ” ne, nego je bila greška, kasnije je ispravljeno u 5.000 umjesto tih početnih 50.000 komada

Nije ni čudno da danas griješe ,iz 1. ruke znam da su prepuni posla danas ,a po tome infu luđački se i kupuje i prodaje[rolleyes]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

evo sad opet prođe 5.000 komada ERNT u dogovorenoj blok transkaciji

Uz očekivano smanjenje kamate Fed-a, još i ovo:

“European stocks added to their gains on Tuesday around midday, as strong quarterly results from Goldman Sachs and Lehman Brothers helped soothe investors’ worries over the global crisis in the credit market.

http://www.reuters.com/article/marketsNews/idCAL1882004920080318?rpc=44

Jedino mi tonemo, izgleda bez dna…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


_Mrzljak_: ”
vipy, 18.03.2008. u 13:46
vipy kad nije q1 gotov ” da isprika .. nije Q1 gotov .. zapravo gledam cnbc i komentirali su Q1 poslovanje .. kakvo je bilo .. i možda je neka firma nagovjestila nešto u tom smjeru ..
Trebao bi biti gotov jer ako se ne varam fiskalna godina u SADu traje do 30.9.
[/quote]
glupost,
fin godina traje kako si ti sam rasporedis,
simensu u HR je godina do 30.9.

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

_Mrzljak_, 18.03.2008. u 13:47
stefek

_Mrzljak_:

vipy
kad nije q1 gotov ”

da isprika .. nije Q1 gotov .. zapravo gledam cnbc i komentirali su Q1 poslovanje .. kakvo je bilo .. i možda je neka firma nagovjestila nešto u tom smjeru ..

Trebao bi biti gotov jer ako se ne varam fiskalna godina u SADu traje do 30.9.

Hvala :))
pa da znam da sam lijepo vidio Q1 na ekranu CNBC-a i govorili su da nije tako loše kako su ljudi pretpostavljali .. mislim da je GoldmanSachs rekao da ima manji gubitak nego se nagađalo ..

New Report

Close