Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nema kupnje. ili je ima nedovoljno. na većini dionica je započela bitka fondova s njihovim ipak limitiranim sredstvima. a manageri se ne mogu dogovoriti oko swap transakcija, gdje je utrošak keša=0. pri tome samo jedan od fondova treba imati keš, koji mu se na kraju transakcija vraća.

Ne bih se baš složio da nema kupnje:Ukupan promet: 75.773.468,28 HRK…(zadnji update 12:35) 18.03.2008

http://www.zse.hr/default.aspx?id=180

Promet je bitno pojačao

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kupnje ima je fondovi da bi donekle ublažili pad trejdaju sa većim kolićinama . Po meni je Crobex u padu
jer se zadnjih dana ispražnjavaju OIF pa su prisiljeni pančno prodavati….to je jednan lanac
koji traje već par mjeseci….

na 4300 sve prodajem...

_Mrzljak_, 18.03.2008. u 12:47
ČARUGA
Promet je bitno pojačao

što bi u nekoj teoriji trebalo nagovjestiti da je ovo (lokalno) dno , tj. da su cijene znatno niže, povoljnije nego što su bile i da novi kupci ulaze u igru ..

mislim da oni koji će ulaziti u dionice u sljedećem periodu (1-3 mjeseci) da će za jednu godinu biti u solidnom dobitku ..


vlad1111: ” nema kupnje. ili je ima nedovoljno. na većini dionica je započela bitka fondova s njihovim ipak limitiranim sredstvima. a manageri se ne mogu dogovoriti oko swap transakcija, gdje je utrošak keša=0. pri tome samo jedan od fondova treba imati keš, koji mu se na kraju transakcija vraća. ” Ne bih se baš složio da nema kupnje:Ukupan promet: 75.773.468,28 HRK…(zadnji update 12:35) 18.03.2008 http://www.zse.hr/default.aspx?id=180 Promet je bitno pojačao

ok.
nema kupnje dovoljno za podizanje cijena.
prodaja je jača.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Promet je bitno pojačao

Znači imamo pad na velikim prometima – što to znači ?
[img] http://www.mojnovac.net/forumi/attachment.php?attachmentid=12399&d=1202253826%5B/img%5D

očekivam mali proboj otpora na 3700
ipak su brokeri sad na ručku pa će odmah iskoristiti labilniji za lupanje po bidu[cool]

Postanite Eu-robovi


ČARUGA: ” vlad1111: ” nema kupnje. ili je ima nedovoljno. na većini dionica je započela bitka fondova s njihovim ipak limitiranim sredstvima. a manageri se ne mogu dogovoriti oko swap transakcija, gdje je utrošak keša=0. pri tome samo jedan od fondova treba imati keš, koji mu se na kraju transakcija vraća. ” Ne bih se baš složio da nema kupnje:Ukupan promet: 75.773.468,28 HRK…(zadnji update 12:35) 18.03.2008 http://www.zse.hr/default.aspx?id=180 Promet je bitno pojačao ” ok. nema kupnje dovoljno za podizanje cijena. prodaja je jača.

Nije nam sad presudno podizanje cijena bitno je da se ovo stabilizira

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


“NECE PROPASTI ONAJ TKO IMA DOBAR POTRFELJ.
dakle ovako –
1. ako se HT ne zaustavi na 310 ode na 300 – u oba slucaja ga treba kupiti

Zašto bih kupovao 1000 komada po 310 ako, kako kažete, uskoro ide na 300, a možda i na 290 kn? [huh]
Ipak je to razlika 20 k. A ja na burzi trgujem za sebe, za svoju dobit. [shocked]
Uvjerite me kolega u protivno, ali argumentima – ne sentimentima?!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


zg828: ” Tko misli da je ZVZD prenisko? Ja ne. Na cijeni 10.000 je P/E=58 Na cijeni 5.000 je P/E=29 A fundamenti štednje u banci su P/E=14-20 (kta 5-7%), a u dionicama bi trebalo biti povoljnije od toga, nekih P/E=10-15. Dakle, ovo još ne mora biti dno. Ono još može biti dalekoooo. P/E sam izvukao sa aktualnih podataka s poslovni.hr ” Pa ti si ili retardiran ili se samo glupiraš.

Ma ne glupiram se. Al daj reci gdje je po tebi dno? Na kojem P/E?

Još uvijek se važe dali su veći prestali sa prodajom.
To bi moglo danas obilježiti dan.


budd: ” zg828: ” Tko misli da je ZVZD prenisko? Ja ne. Na cijeni 10.000 je P/E=58 Na cijeni 5.000 je P/E=29 A fundamenti štednje u banci su P/E=14-20 (kta 5-7%), a u dionicama bi trebalo biti povoljnije od toga, nekih P/E=10-15. Dakle, ovo još ne mora biti dno. Ono još može biti dalekoooo. P/E sam izvukao sa aktualnih podataka s poslovni.hr ” Pa ti si ili retardiran ili se samo glupiraš. ” Ma ne glupiram se. Al daj reci gdje je po tebi dno? Na kojem P/E?

jesi ti ikad sto procitao?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Ma ne glupiram se. Al daj reci gdje je po tebi dno? Na kojem P/E?

Nije bitno po kome je gdje dno, nego je bitno da padnu još pun k… ima realne osnove za to, gledajući fundamente, ne budućnost poslovanja!

Dno će postaviti oni koji su i kreirali ovo stanje

New Report

Close