Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki naši analitićari svoj optimizam temelje na skorašnjim dobrim izvještajima naših poduzeća,međutim današnji izvještaj grupe Atlantik ne ide tome u prilog..trenutno -0,60 uz enormno dobar posl.rezultat u protekloj godini!!!
Govori li vam to nešto ,ili ćemo se pravit da nismo ništa vidjeli…?[cry]

POKRET OTPORA


Neki naši analitićari svoj optimizam temelje na skorašnjim dobrim izvještajima naših poduzeća,međutim današnji izvještaj grupe Atlantik ne ide tome u prilog..trenutno -0,60 uz enormno dobar posl.rezultat u protekloj godini!!! Govori li vam to nešto ,ili ćemo se pravit da nismo ništa vidjeli…?[cry]

A da je izvješće lošije bilo bi -15%!
Govori li ti to nešto.


Neki naši analitićari svoj optimizam temelje na skorašnjim dobrim izvještajima naših poduzeća,međutim današnji izvještaj grupe Atlantik ne ide tome u prilog..trenutno -0,60 uz enormno dobar posl.rezultat u protekloj godini!!!
Govori li vam to nešto ,ili ćemo se pravit da nismo ništa vidjeli…?[cry]

Pa što hoćete? U ATGR je već rečeno da je u cijenu uračunato narednih nekoliko godina konstantnog povećanja poslovanja. Ne mogu se vječno dionice tržiti na P/E 50-100

Cijeli svijet u plusu uključujući i Beograd. Kod nas bogati kradu siromašnima, tj. kupuju od njih jeftino dionice. Čast izuzecima kao što sam ja koji nisam bogat ali sam danas nadokupio DLKV. I još imam 2 naloga na kupnji, reći ću što dok kupim.

nema veze to više sa izvještajima,fundamentima i sl. ..nastala je panika među svima

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson


Alfon: ” Neki naši analitićari svoj optimizam temelje na skorašnjim dobrim izvještajima naših poduzeća,međutim današnji izvještaj grupe Atlantik ne ide tome u prilog..trenutno -0,60 uz enormno dobar posl.rezultat u protekloj godini!!! Govori li vam to nešto ,ili ćemo se pravit da nismo ništa vidjeli…?[cry] ” A da je izvješće lošije bilo bi -15%! Govori li ti to nešto.

Atlanska ima 100% veću dobit,KOEI ima cca49 % odnosno to im je najbolja godina od dalaek 1990!!!Hm..koliko će nama tek biti rast….!!!![thumbsup]

POKRET OTPORA

nema kupnje.
ili je ima nedovoljno.
na većini dionica je započela bitka fondova s njihovim ipak limitiranim sredstvima.

a manageri se ne mogu dogovoriti oko swap transakcija, gdje je utrošak keša=0.
pri tome samo jedan od fondova treba imati keš, koji mu se na kraju transakcija vraća.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


sava: ” Alfon: ” Neki naši analitićari svoj optimizam temelje na skorašnjim dobrim izvještajima naših poduzeća,međutim današnji izvještaj grupe Atlantik ne ide tome u prilog..trenutno -0,60 uz enormno dobar posl.rezultat u protekloj godini!!! Govori li vam to nešto ,ili ćemo se pravit da nismo ništa vidjeli…?[cry] ” A da je izvješće lošije bilo bi -15%! Govori li ti to nešto. ” Atlanska ima 100% veću dobit,KOEI ima cca49 % odnosno to im je najbolja godina od dalaek 1990!!!Hm..koliko će nama tek biti rast….!!!![thumbsup]

da, ali atpl je počela godinu sa cca 900 i kusur kuna.
za održavanje istog pe uz rast e od cca 100%, potreban je p od cca 1900.
i, imamo ga.
to što ta cijena ne uključuje i vjerojatni rast dobiti u ovoj godini od barem cca 50% (bez prodaja brodova) je realni potencijal rasta u ovoj godini…ako na tržištu bude novca.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

_Mrzljak_, 18.03.2008. u 12:39
vlad1111
a manageri se ne mogu dogovoriti oko swap transakcija, gdje je utrošak keša=0.

Lijepa informacija o swap transakcijama : kako znaš da se fond manageri ne mogu dogovoriti ?

ajmo malo o komentaru trgovanja,za sada smo se odbili od 3700

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

navodno da su stranci prodavali jučer. možda i danas.

tenkista
korisnik od: 26.03.2007.
lokacija:
broj poruka: 3526

Cijeli svijet u plusu uključujući i Beograd. Kod nas bogati kradu siromašnima, tj. kupuju od njih jeftino dionice. Čast izuzecima kao što sam ja koji nisam bogat ali sam danas nadokupio DLKV. I još imam 2 naloga na kupnji, reći ću što dok kupim.

Tenkista fućkaš Beograd što raste pa nismo mi Balkanci da njih sljedimo mi smo od uvijek dio kulturne Europe.Ako i padamo mi smo ponosni baš nas briga tko sve raste pa imamo i skuplji dizel od benzina. Oteli nam i dio mora ali mi smo to od srca dali takovi smo mi.[thumbsup]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

New Report

Close