Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alesar

Žicam stalno kupnju i prodaju
jer nemam love
da si kupim tamburicu
na kojoj ću svirati
kad već ne mogu trgovati
pa onda ubijam vrijeme
na žicanje
ali i drugima držim predavanje
kako ništa ne znam
onda i sam trubim
da se ne izgubim

nemoj tako mauricije,tvoja dobra volja da daš ljudima k-p,ali ipak nemoj tako s visine
-postoji dobra poslovica:”budi obazriv i dobar prema malim ljudima kad se uzdižeš jer ćeš ih opet sresti kada budeš padao” pa razmisli malo

Bljedoliki bacite malo pogled na činjenice, nemojte se stalno gledati u ogledalu

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

A pogledajte i ovo

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Bljedoliki bacite malo pogled na činjenice, nemojte se stalno gledati u ogledalu

515˘$ nije loše,to je blizu onoga što je rekao poglavica 10 medvjeda 2*1690 [smiley1]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

pogledajte i ovo-VARTEKS u regiji

i VARTEKS u hr


KuciloOro: ” Bljedoliki bacite malo pogled na činjenice, nemojte se stalno gledati u ogledalu ” 515˘$ nije loše,to je blizu onoga što je rekao poglavica 10 medvjeda 2*1690 [smiley1]

Ta cijena je neupitna,no meni je uvijek u pitanju vremenski horizont za tu cijenu. Doduše za IPO sam se za.ebo pa se sad nadam da sam i za ovo u krivu i da se neće predugo trebati čekati za bar približne razine,haha!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


mmstanic: ” KuciloOro: ” Bljedoliki bacite malo pogled na činjenice, nemojte se stalno gledati u ogledalu ” 515˘$ nije loše,to je blizu onoga što je rekao poglavica 10 medvjeda 2*1690 [smiley1] ” Ta cijena je neupitna,no meni je uvijek u pitanju vremenski horizont za tu cijenu. Doduše za IPO sam se za.ebo pa se sad nadam da sam i za ovo u krivu i da se neće predugo trebati čekati za bar približne razine,haha!!

Ne duže od 6 mjeseci

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Svaka vam dala, kolega mmstanic!! [smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


515˘$ nije loše,to je blizu onoga što je rekao poglavica 10 medvjeda 2*1690 [smiley1]

Ne bih rekao da se ovdje radi o cijeni dionice već prije o komercijalnoj vrijednosti zaliha (INA Naftaplin) i to u iznosu od 515M $.

Pozdrav


nemoj tako mauricije,tvoja dobra volja da daš ljudima k-p,ali ipak nemoj tako s visine -postoji dobra poslovica:”budi obazriv i dobar prema malim ljudima kad se uzdižeš jer ćeš ih opet sresti kada budeš padao” pa razmisli malo

kao što vidiš pjesma je upućena bila jednoj osobi, inače se slažem s tobom, a da je riječ o provokaciji tog čovjeka nije teško pogoditi


Ne bih rekao da se ovdje radi o cijeni dionice već prije o komercijalnoj vrijednosti zaliha (INA Naftaplin) i to u iznosu od 515M $. Pozdrav

Je,mislim da ste u pravu. Sad vidim da u zaglavlju piše da su iznosi u milijunima dolara. E kad je srce jače od razuma!! [smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close