Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cros-r-a u blokadi, netko nestrpljiv je poklopio bid na 11700, pa hebote, svašta

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Panika, panika, panika!

Sve će propasti, firme će propasti, svijet će propasti!

Kakvi kreteni

Hell is Empty and all the Devils are Here


sad se izgleda vidi, koliko je bilo novca od raznoraznih kredita , margina…u dionicama. Stvarno stanje je sada, dok je potrebno kupovat, a kupaca s novcima je premalo, to je nemožeš kome šta prodat.[undecid]

hm, ja znam ljude koji su uzimali lovu od lihvara prije godinu dana i trpali u Fima Equity

nisam se dugo cuo s njima, moram ih priupitati kako im je sada [bye]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


Crobex na 3,704

A %?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

komentar danasnjeg trgovanja, na vecini dionica, po mom skromnom sudu
isao bi otprilike ovom linijom:

treba cuvat zivce [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


DiAbLeRo: ” Ovakav pritisak na prodaju jučer i danas je neviđen. Mislim, nije da je neka visoka likvidnost, a možda upravo u tome leži i odgovor zašto smo ovoliko pali. Ispada da je većina hrvatskih tvrtki u totalnoj komi, i da loše posluje. No, unatoč tome, vidim da se na ponekim dionicam stvarno trude da uspore, ako već ne zaustave ovaj pad. A tko zna na koliko bismo bodova bili da nema te kupnje. ” Pa evo ja bi se postavio na kupnju da imam s čime, ali sam tako mislio i kad je crobex bio na 4000. Pogledati danas i jučer bg burzu, ili danas europu i aziju….. Dajte mi logično objašnjenje. Uz svu pamet ovog foruma logičnog objašnjenja više nema. A ovime bi se trebale pozabaviti neke druge institucije… I sad će se opet netko naći da me poklopi…

Margin call..
.za paniku je prekasno

Pogledajte dobitnika dana PIVK sa jednom dionicom +7,43


Panika, panika, panika! Sve će propasti, firme će propasti, svijet će propasti! Kakvi kreteni

NECE PROPASTI ONAJ TKO IMA DOBAR POTRFELJ.
dakle ovako –
1. ako se HT ne zaustavi na 310 ode na 300 – u oba slucaja ga treba kupiti
2. cekati VERN na 90kn, ali nece pasti toliko pa bi bilo dobro imati ga jer se zna dno
3. ERNT – kupiti na 2700 kn ,
4. ATRG – nece vise padati od sadasnjeg minimuma

diverzifikacija – HT 75%, ERNT – 10%, VERN – 10%, ATGR – 5%


Conan OBri: ” Crobex na 3,704 ” A %?

-2.27%

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Jednostavno kupnja se još uvijek izmiče do kud
je prodaja spremana ići.
Sve analize sad bacite u vodu.

Mislim da ce danasnji novi i pojacani minusi nego jucer sutradan izazvati nove margine..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Mi smo ipak van tokova heh

FTSE 100 5,522.20 +107.80 +1.99%

DAX 6,312.08 +129.78 +2.10%

CAC 40 4,520.32 +89.28 +2.01%

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close