Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Polako. Sutra priznajemo Kosovo.

Pa cemo i zbog toga potonut jos vise

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Crobex danas u plavom ili je snjeg pao jutros [wink]

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson

ovo je stvarno pre presmijesno…sta se radi..eeee….

Najbolje ponude [ ZVZD-R-A ]
Kupnja Cijena

Cijena Prodaja
393,00 55
10.200,00 1
10.299,99 1
10.300,00 2
10.500,00 9

Mea parvitas.

nakon kratkog oporavka, dlkvod…tone[bye]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

razmisljam i skoro da bi moglo biti tako.Znamo da fondovi hoce HT i zato je dosta visoko naspram ostalih dionica.Svi sad mislimo da utopimo svoje pakete(i ja) jer je ostalo jeftino i neki da smanje minuse a neki da ulete.Na to fondovi ciljaju da dobiju jeftino HT jer su ostale dionice potakli na veliki pad i margini rade a oni ne zele da se postave na kupnju a mali ne mogu.I ajmo narode dajte HT za ostale jeftine dionice,deal posten od fondova.Kad prodje sva ova kuknjava i dividenda HT-a sve ce doci na neku svoju razinu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

nekmo će srce stat sa ZVZD. no, vjerojatno pogreška brokera. pretpostavljam.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


U cijelosti potpisujem!
Možda bi nadodao da će u USA trebati LIKVIDIRATI još jednu jaku investicijsku banku, Lehman, da bi se sanirala upala koja je izazvana špekulativnim akcijama u trgovini s derivatima.
Inače, Buffet je derivate prozvao kao glavnog krivca za ovakve lomove na burzama.
Derivate je nazvao “oružjem za masovno uništenje” na burzama!

Nisu derivati nego derivativi kolega. Ne vjerujem da će Lehman škiknuti. Derivativi isto tako omogućuju višestruko veći rast zbog financijske poluge pa je logično da uzrokuju i višestruko veći pad.

You either do it right or you get eliminated!

nevjerovatno kako europa grabi prema naprijed, zamislite samo kolko ce to jos danas ici nakon FEDove odluke o rate cut


razmisljam i skoro da bi moglo biti tako.Znamo da fondovi hoce HT i zato je dosta visoko naspram ostalih dionica.Svi sad mislimo da utopimo svoje pakete(i ja) jer je ostalo jeftino i neki da smanje minuse a neki da ulete.Na to fondovi ciljaju da dobiju jeftino HT jer su ostale dionice potakli na veliki pad i margini rade a oni ne zele da se postave na kupnju a mali ne mogu.I ajmo narode dajte HT za ostale jeftine dionice,deal posten od fondova.Kad prodje sva ova kuknjava i dividenda HT-a sve ce doci na neku svoju razinu

Ukoliko prije ne dođe do totalnog sloma. Sve vuče na to. Mirovinci puštaju i sve ide k vragu. I još da povećam izdvajanja iz dohotka za 2. stup?

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

kreću margini.

jučer je netko napisao za ovu stranicu da će biti najgledanija !!!!!!
evo ja opet stavljam link pa uživajte
Vaš link

Four Star General

New Report

Close