Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mauricije: ” za razliku od nekih zaradio sam dovoljno da si mogu priušiti mostich i ATM dok vidim neki stalno žicaju, a što se TA tiče kakva god bila pokazala se točnom, a to što pjenasti ne vidi to je njegov problem ” daj još koji vic da se malo nasmijemo, ajde … TA od dva dana se pokazala točnom hhahaha:) pa jel ti znaš na kojim principima se radi TA ??

Daj pusti ga,vidiš da čovjek ima keš,ima za atm i mostich,a ja ga još nisam zaradio

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


TA od dva dana se pokazala točnom hhahaha:) pa jel ti znaš na kojim principima se radi TA ??

ista ona koja kada stvaljaš dionice na brokera ne mijenjaš vlasničku poziciju

jedna pjesma:

nisam Galinec
da bi upravljao
ja sam mmstanic da bi žicao
stalno se nešto zapitkivao
ni mirišljav ni smrdljiv
jednostavno bezazlen i bez znanja
s alesarom nemam ništa osim
što su sam nam slova slična
i na kraju upisah ja ništa
a vlasnička pozicija
nikako se ne mijenja


jedna pjesma: nisam Galinec da bi upravljao ja sam mmstanic da bi žicao stalno se nešto zapitkivao ni mirišljav ni smrdljiv jednostavno bezazlen i bez znanja s alesarom nemam ništa osim što su sam nam slova slična i na kraju upisah ja ništa a vlasnička pozicija nikako se ne mijenja

sad nisi više naporan nego dosadan, kakve ti ovaj post ima veze s “komentarima trgovanja” baš si kao neki klinjo u pubertetu …

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Dobar,dobar, stavi se uz rame sa tim kojeg spominješ,vidiš da INDG cvjeta od dobiti,on ti super upravlja.[smiley2][smiley2][smiley2]

….. i na kraju upisah ja ništa a vlasnička pozicija nikako se ne mijenja


Nisi upisao INu,a ovoliko pišeš na njoj…..dobar[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Alesar

Žicam stalno kupnju i prodaju
jer nemam love
da si kupim tamburicu
na kojoj ću svirati
kad već ne mogu trgovati
pa onda ubijam vrijeme
na žicanje
ali i drugima držim predavanje
kako ništa ne znam
onda i sam trubim
da se ne izgubim

Molim Igora da obriše zadnjih 20-30 postova,jer ovo je nastrano

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Molim Igora da obriše zadnjih 20-30 postova,jer ovo je nastrano

pridružujem se, ili nek obriše ili neka premjesti na neki tinejđerski forum …. jer tamo i pripada

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

haha, jedan piše a deset kontinuirano nešto dobacuju, kritiziraju, vrijeđaju, smetaju jer su ljubomorni, šalju mi na private prijetnje i slično, onda se čovjek mora spuštati na nivo vas takvih i priča krene u drugom smjeru


haha, jedan piše a deset kontinuirano nešto dobacuju, kritiziraju, vrijeđaju, smetaju jer su ljubomorni, šalju mi na private prijetnje i slično, onda se čovjek mora spuštati na nivo vas takvih i priča krene u drugom smjeru

A gledaj Mauricije,ti moraš znati da su pojedinci ulupali u INu milione,a ti sad pišeš da ćeš ju kupiti po 1200,a pošto se tvoj glas sluša to može izazvati velik pad i pojednici bi mogli izgubiti milione i to nepovratno,zato ti i prijete na PM

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Na PTKM raste interes, 175 oboreno, do 180 još 339 kom. Ipak je rijeć o bivšom gubitašu.Kupio bi ja to do 180, al sam bacio mrežu na INU.[smiley2]

Nemrem vjerovati, kaj se piše, mogu samo reči da u Londri ne čitaju to kaj se ovdje trabunja, tamo dečki rade ozbiljan posao.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close