Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo danas je bio pokolj neviđen od osnutka ZSE !

da uloze samo par promila od svoje ukupne (2bilijuna [shocked][shocked]) i na konju smo[cool][cool]

Glory, glory, Man United!!

Slijedeće na udaru je tržište Commodity Futuresa!
Ovošto se danas događa je prestrašno. Samo se zlato drži, ali do kada će!
Ako nafta nastavi s padom to je dobro za tržišta dionica.
Meni se čini da je ovaj pad na Commodity Futures signal za rast dionica.
Vaš link

Ma nije tako strašno. Evo, ulaganja na burzi privlače i poznate likove.
HTV-ov novinar i urednik Mislav Bago nije baš od štednje i ulaganja, kako je sam priznao u intervjuu Slobodnoj Dalmaciji, no ipak je kupio dionice jer je “podlegao histeriji i brzim očekivanjima”. Samo usput kaže da se njegove dionice trenutačno hlade na Zagrebačkoj burzi, pa će kao poslije vidjeti što će s njima.

Valjda ga Šprajc nagovorio, a možda se priključi ovom forumu. No više od toga me zanima hoće li prije neke emisije Otvoreno o invest ulaganjima reći koje dionice posjeduje ili …[cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Možda se već priključio, samo ga još nismo skužili. Tko zna koliko je poznatih i slavnih na ovom forumu?

Dugoročno, svi smo mrtvi

DNEVNIK, HRT1, 17. 03. 2008.
1. vijest
Nemiri u Kosovskoj Mitrovici
2. vijest
Priznanje Kosova
3. vijest
Potpop na Zagrebackoj burzi.

Ni jedna od prvih vijesti nam nejde u prilog za sutra.
Uz margin kredite crno nam se pise.

Bitno da se Sanader u najavi u Dnevniku smije. Jedino je njemu do smijeha. Umjesto da kaze neku pametnu za promjenu.
Tako nam i treba. Za to je i vecina i na ovom forumu glasala. Katastrofa. Eto nam sad.
Znam da cu mozda dobiti sad i neke kritike i da je svjetska kriza i bla bla, ali ipak mislim da je DrIvo dodatno kumovao svemu ovome.

btw. A i Polancec me tjera na WC.

Mea parvitas.

Gledajući na dnevniku komentar o drami na burzi stekao sam dojam kako su beogradska i sarajevska burza stabilne i napreduju jer kod njih nema stranih ulagača, koji se sad kod nas povlače.
Znači kad odu nama će cvijeće cvasti?

opala!

sveps:

možda je ovo buy signal http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2095e3f0-0e61-42a3-bb59-6d6ca97db9cb&open=sec

Možda tek nakon ulaska u NATO i EU, ne verujem prije.

mislim da bi bas sad trebali pocet kupovat, ak ulazu na mauricijus i sri lanku onda mislim da ih ne dira eu i nato ocemo uc za godinu il 5, a ako nista to nam je samo dobra reklama u inozemstvu, bar smo perspektivni [lol] [lol]

Glory, glory, Man United!!

Bez nervoze,teško je!!!!ali nema predaje………..
treba se pregrupirati i još malo izdržati,a onda se više nitko neće sjećati Az-a,Šprajca i inih drhtavih ručica koji su nam svakodnevno bacali klipove pod noge .Jesam u minisu sam dobrih 25%,al se ne sekiram jer znam da će kako naši “komšije”kažu -doći slonče u lonče-[thumbsup]

tork
korisnik od: 28.06.2007.
lokacija:
broj poruka: 726

DNEVNIK, HRT1, 17. 03. 2008.
1. vijest
Nemiri u Kosovskoj Mitrovici
2. vijest
Priznanje Kosova
3. vijest
Potpop na Zagrebackoj burzi.

Ni jedna od prvih vijesti nam nejde u prilog za sutra.
Uz margin kredite crno nam se pise.

Bitno da se Sanader u najavi u Dnevniku smije. Jedino je njemu do smijeha. Umjesto da kaze neku pametnu za promjenu.
Tako nam i treba. Za to je i vecina i na ovom forumu glasala. Katastrofa. Eto nam sad.
Znam da cu mozda dobiti sad i neke kritike i da je svjetska kriza i bla bla, ali ipak mislim da je DrIvo dodatno kumovao svemu ovome.

btw. A i Polancec me tjera na WC.

Trebalo je primjetiti nešto puno značajnije Mesić Sanader i Todorić kažu da će Hrvatska možda ovaj tjedan priznati Kosovo.Upravo Todorićeve dionice Ledo,Konzum,Zvijezda,Jamnica,Belje ,Tisak danas su doživjele minus blokade. Tek možemo nagađati kakovi minusi očekuju Agrokorove dionice ako Srbija počne bojkot IDEA centara i robe koju tamo Todorić plasira.[bye][bye][bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ipak se povjerenje vraca u SAD-u
dow +0.45% hoce li izdrzati do kraja dana pa da sutra europa (nadam se i mi) ujutro okrenemo trend

DJI 11 997,41 + 0,39% [thumbsup]

DOW u + http://finance.yahoo.com/q?s=%5EDJI

New Report

Close