Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


počela propaganda na drugom forumu od istih onih koji su govorili protiv IPO sada kako je preskupa, dijele savjete, sramota


počinje stampedo na TNSA ali u suprotnom smjeru

Smiri strasti Mauricije, postaješ naporan

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


počinje stampedo na TNSA ali u suprotnom smjeru ” Smiri strasti Mauricije, postaješ naporan

ide to brzo na dno, odakle je krenulo


Mirko S.Z.: ” počinje stampedo na TNSA ali u suprotnom smjeru ” Smiri strasti Mauricije, postaješ naporan ” ide to brzo na dno, odakle je krenulo

ovaj je u kratkom roku postao pravi “znalac”

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


ide to brzo na dno, odakle je krenulo

Prodao sam je na 7200 pa mi je svejedno, al požderat će te jal Mauricijuse. Nije ti INA TNSA niti će ikada to biti

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


mauricije: ” ide to brzo na dno, odakle je krenulo ” Prodao sam je na 7200 pa mi je svejedno, al požderat će te jal Mauricijuse. Nije ti INA TNSA niti će ikada to biti

pa što nisi čekao 10.000 kad je bilo očito, i tebe su prevarili


mauricije: ” Mirko S.Z.: ” počinje stampedo na TNSA ali u suprotnom smjeru ” Smiri strasti Mauricije, postaješ naporan ” ide to brzo na dno, odakle je krenulo ” ovaj je u kratkom roku postao pravi “znalac”

To se događa kad čovjek trguje srcem pa je cijeli napet i brz,bilo bi mu bolje da kupuje glavom.
I ja sam kad sam tek počeo trgovati bio najpametniji,pa me par dionica tako spustilo da nisam trgovao mjsec dana s ničim….od straha [smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ima nešto u tom Mauricijusu što podjeća na davorina i gtomislava. Likovi s kojima se nije pametno družiti. Zbogom

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

bio je najbolji u jutro kada je stavio onako pametno inteligentno TA INE … 🙂 baš sam se nasmijao 🙂 komentirati na temelju TA dionice kojom se trguje 2 dana, ali još bolje je bilo kako suse drugi uključili u raspravu “bravo bravo, baš si vrijedan mauricije” hihihi 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Alesare ti to ne razumiješ,to su novi igrači koji rade kratkoročnu TA. On je mogao za par sati trgovanja utvrditi buduću trgovinu

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

za razliku od nekih zaradio sam dovoljno da si mogu priušiti mostich i ATM dok vidim neki stalno žicaju, a što se TA tiče kakva god bila pokazala se točnom, a to što pjenasti ne vidi to je njegov problem


za razliku od nekih zaradio sam dovoljno da si mogu priušiti mostich i ATM dok vidim neki stalno žicaju, a što se TA tiče kakva god bila pokazala se točnom, a to što pjenasti ne vidi to je njegov problem

daj još koji vic da se malo nasmijemo, ajde …

TA od dva dana se pokazala točnom hhahaha:) pa jel ti znaš na kojim principima se radi TA ??

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Blago tebi bljedoliki Mauricije ti si zaradio za Mostich i Atm i još ti je ostalo a ja sve potroših na Mostich i sad sam u minusu. Sve za kolege – kolege nizašto.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close