Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas samo 2,8% minusa… [thumbsup]

4%
toćnije 3,77


Miro25: ” danas samo 2,8% minusa… [thumbsup] ” 4%

5%

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Zahvaljujući pozitivnom rezultatu svih ostalih, SASX-10 je uvećao vrijednost čak 4,97 posto.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Prognoze za sutra??? znam za jedan margin koji ce se rasprodat[bye][bye]

Glory, glory, Man United!!


koliko je crobex?

-5,51

Znate na sta me ovo sve vise podsjeca- Jer se sjecate afere u Engleskoj o covjeku koji je neprestano kupovao iste dionice (mislio je da ce rast) koje su bile u padu da si sreze prosjek a da nije imao odobrenje za te kupnje. Pa su na kraju toliko pale da vise nije mogao sakriti gubitke (napravljen je i film prema istinitom dogadaju). Znate o kojem slucaju je rijec? Osjecam se isto kao i on.[cry]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

tork:

Crobex?

Pa ima na http://www.zse.hr na naslovnici live koliki je CROBEX i koliki je rast/pad

RASPAD!!!

Nemojte se ljutit al već mi je pun kufer vaših margina.


Nemojte se ljutit al već mi je pun kufer vaših margina.

bez brige kolega ne bus dugo cuo za njih

Glory, glory, Man United!!

evo mojih par pravila za investiranje:

1. investirati samo u likvidne dionice

2. investirati u dionice koje imaju dobre financijske pokazatelje – (to se moze nauciti lako iz knjige analiza financijskih izvjestaja, Lajos Zager, citajete samo analizu pomocu pokazatelja, to je dovoljno cak i ako ne znate nista o racunovodstvu)

3. kupovati dionice kojima se zna dno , npr. VERN oko 90kn, relativno su sigurne su i dionice koje su nedavo bile u IPOima

4. kupovati dionice koje imaju veliki porast prihoda i dobiti npr, HT 10% – (pazi i izbjegavaj: prihod moze biti i od prodaje tvornice npr, podravka, to se vidi u financ izvjestajima)

5. diverzificirati portfolio na razne sektore – usluge HT, distribucija ATGR, gradevina IGH, … itd. ne kupovati dionice iz istog sektora…(financial mamagement , poglavlje o diverzifikaciji portfelja)

6. kad je ovakvo – bear market – brzo ulaziti u kupnju i prodaju , uzmi 1 % i bjezi

7. kupovati dionice koje imaju politicku podrsku jer smo malo trziste, npr. bolje IGH nego INGRA, super je i HT

8. izbjegavati dionice koje su imale jako veliki rast u zadnjih 6 mjeseci… npr. LEDO..

eto, nadam se da sam nekome pomogao…

Belex Promena % + 4,23 %

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Belex Promena % + 4,23 %

ekipa vidla da kod nas ulaganje nema smisla pa otisla u beograd. ipak oni imaju vise potencijala, stabilnu vladu i ulaze u uniju za 2-3 godine[yawn][yawn]

Glory, glory, Man United!!

New Report

Close