Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TISAK odblokiran
ps.
i ti meni mika- samo pratim…[wink]


Minus vise ne brojim za srce se bojim

[lol] [lol] [lol] [lol]

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?

tolko o preokretu.. ja sam sad sluzbeno izgubio nadu u brzi oporavak

Glory, glory, Man United!!

ŽITNJAK otvorio u + (plusu) !!![lol]

Danas je počeo pokolj bikova…prava požarna rasprodaja…
osim onih koji su pobjegli u HT, pa su spremni držati dionicu kao obveznicu idućih 5 godina, neka se oporavku ne nadaju idućih X godina[bye]
ovi što su ulazili u hdel, agrokorove dionice, ingru, lrh, dlkv i slične dionice na ath izražavam sućut…

e sada koliko ja pratim ovaj forum (a pratim) tu su proteklih mjeseci pisali ljudi koji su vam kad jo crobex nije pao ni 10% govorili da sve pokratite i čekate u kešu bolja vremena…ali još jednom su glasniji bili neuki i arogantni…stoga mi baš i nije žao većine te ekipe…
što je tu je, meni je većina love u HTu i ako bude u idućim godinama yield 6-8% možda pobjedim inflaciju…margine sam pozatvarao, a nove mi ne pada na pamet uzimati sada….možda za godinu-dvije [thumbsup]
do tada latergija

DJIA u PLUSU!!!

11,962.08 10:48am ET Up 10.99 (0.09%)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

A di je Von Barun?

AZ? Hvala, ne.

Čini mi se da smo pri kraju korekcije; Dow se zaustavio u padu, Futures u korekciji osim zlata….
Ako tako ostane još par dana, polako ali ustrajno ćemo se oporavljati. Ako ne bude jako dobrih/jako loših vijesti. One mogu biti jak katalizator za skokove i padove.


tolko o preokretu.. ja sam sad sluzbeno izgubio nadu u brzi oporavak

kod mene nema nade u brz oporavak već nekoliko mjeseci…
oni koji ne misle popušit lovu…postat će investitori na rok ulaganja od 3+ godine…a oni koji misle i nešto zaradit postaju investitori na rok ulaganja 5+ godina…
zapravo…to je tako normalna stvar…svi ulažemo lovu koja nam nije potrebna, nego nam služi za ulaganje i stvaranje nove love…eto…kao što je netko napisao…krov nad glavom imamo, posao imamo (neki nemaju, sami su si krivi…sorry tenkista…), za jest i za pit imamo…a ovo će doć na svoje kroz koju godinu…pa ćemo nešto na kraju valjda i zaradit…


Danas je počeo pokolj bikova…prava požarna rasprodaja… osim onih koji su pobjegli u HT, pa su spremni držati dionicu kao obveznicu idućih 5 godina, neka se oporavku ne nadaju idućih X godina[bye] ovi što su ulazili u hdel, agrokorove dionice, ingru, lrh, dlkv i slične dionice na ath izražavam sućut… e sada koliko ja pratim ovaj forum (a pratim) tu su proteklih mjeseci pisali ljudi koji su vam kad jo crobex nije pao ni 10% govorili da sve pokratite i čekate u kešu bolja vremena…ali još jednom su glasniji bili neuki i arogantni…stoga mi baš i nije žao većine te ekipe… što je tu jevec , meni je većina love u HTu i ako bude u idućim godinama yield 6-8% možda pobjedim inflaciju…margine sam pozatvarao, a nove mi ne pada na pamet uzimati sada….možda za godinu-dvije [thumbsup] do tada latergija

pa ja sam “pobjegao” u HT vec odavno i ne diram nista…
kaj je tu je…
kao sto sam vec rekao ranije – vise vjerujem HTu nego CASHu, jer HT nece zastraniti , a ja bi mogao napraviti neku glupost i uci u “jeftinu ” kupnju… i naravno popusiti 15 % u tri dana…

evo prijedloga potrfelja, teska defanziva – HT 75%, VERN 7%, ATGR 5%, ERNT 7%, IGH 6%
iako ove dionice imaju i sjajan potencijal rasta kad se trziste oporavi…

Skriveni nalozi na prodaji DLKV 970kn…
Iskrcavanje fondova još traje, tj. margina. A joj
Nema oporavka pred kraj, kako su neki mislili.[embarass]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ameri se oporavljaju,nafta pada
DOW JONES 11979.91 28.82 (+0.24%)
NYMEX CRUDE OIL 106.53 -3.68 (-3.34%)

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close