Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tonemo do dna, ja sam u HT i ATGR, pa još mirno spavam ali neću ni ja dugo, ali znate onu staru poslovicu iz švedskih akcionih filmova, nije bitno koliko raste i pada bitna je vrijednost u momentu kad ju prodaješ [smiley]

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson

I šta sad jer se raspala burza u USA.


Američka središnja banka Fed smanjila je u nedjelju diskontnu stopu, koja se primjenjuje na izravno kreditiranje poslovnih banaka, sa 3,50 na 3,25 posto i proširila program financiranja velikih banaka, što je potez kakav nije viđen još od velike krize prije gotovo 80 godina.

Nafta pada, kamatne stope po kratkom postupku, riješen problem BSC-a, Amerika ne pada, a čitavi svijet je zavila u CRVENO!


zvone101: ” ja oko -5 % danas a vi ? ” Ja oko -11 samo danas. ZVZD, DDJH, IGH u blokadi

-2,9% zasro sam s IGHom…


Američka središnja banka Fed smanjila je u nedjelju diskontnu stopu, koja se primjenjuje na izravno kreditiranje poslovnih banaka, sa 3,50 na 3,25 posto i proširila program financiranja velikih banaka, što je potez kakav nije viđen još od velike krize prije gotovo 80 godina.

to brat amer sve kontrolira, ako treba smanjiće ju i na 1%. Sad bogati s lovom od nafte i plina kupuju jeftino dionice po svijetu.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


zvone101:

ja oko -5 % danas a vi ?

5%??? daj festaj, skaci od srece i popi jednu i za mene…
ja sam na dobrom dvoznamenkastom %…[lol] [lol]

evo glu, glu – jesam…
samo mogu reči da sam zadovoljan jer sam jutros nešto prodao a puno više poslije kupio – MLNR, TISK i VIRO kupovao – e da sam malo pričekao na MLNR bilo bi puno manje minusa.
ali ne možeš znati.
dobro je kad ne može bolje !
inače sasvim drugi plan sam imao – dobro da ga nisam sa nekim kao ledo i DDJH ostvario

budd:

Američka središnja banka Fed smanjila je u nedjelju diskontnu stopu, koja se primjenjuje na izravno kreditiranje poslovnih banaka, sa 3,50 na 3,25 posto i proširila program financiranja velikih banaka, što je potez kakav nije viđen još od velike krize prije gotovo 80 godina.

to brat amer sve kontrolira, ako treba smanjiće ju i na 1%. Sad bogati s lovom od nafte i plina kupuju jeftino dionice po svijetu.

Jasno, prodaš naftu 110 dolara po barelu i kupiš dionice 110% jeftinije nego prije mjesec dana.

Hell is Empty and all the Devils are Here

ode PETRICA o mika mika moj …


swami: ” guster: ” ajmo iskusni forumaši i investitori da čujemo procjenu današnjeg dana? ja se bojim da ću morat prodavat usprkos gubicima i pokušat ulazit na nižim razinama. bojim se da danas slijedi još jedan duboki pad. da čujem mišljenja ” NIsam bas iskusan ali evo i mojih 5 kn. Ode Crobi na na razine 3500-3800 ovaj tjedan. ” Je..bote pa nadao sam se do kraja tjedna a ne da ce se desiti danas 3500!!! Pa ovo je ludilo. [bye][bye][bye][tongue]

Eto ga na, bio sam u pravu……[bye][bye][bye][cry]

AZ? Hvala, ne.


ode PETRICA o mika mika moj …

je je realna dobit ptkm za 2007 je preko 90 milja kuna.

živio zvonko

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ovo je prestrašno.

Hebi ga, najviše se zarađuje u krizi!
Evo JP Morgan na BSC-u već zaradio 250 milijuna dolara!

New Report

Close