Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja oko -5 % danas a vi ?


ja oko -5 % danas a vi ?

Ja oko -11 samo danas. ZVZD, DDJH, IGH u blokadi

Hell is Empty and all the Devils are Here


ATPL.. OVO BOLI Kupnja Cijena 22 2.000,00 1 1.980,00 1 1.700,00 4 1.557,00 7 1.500,00 Cijena Prodaja 2.050,00 19 2.102,00 8 2.120,00 50 2.125,99 2 2.126,00 1

ovo je stvarno strasno…
jadni brodari… koma.
iako me je ova korekcija zaobisla u sirokom luku, osjecam se grozno…
ovo se moze svakome desiti..[sad][undecid]


cROBEX?

Crobex: 3756.49 Promjena: -6.55%

Napokon tračak svjetla u tunelu!

Vaš link


ja oko -5 % danas a vi ?

5%??? daj festaj, skaci od srece i popi jednu i za mene…
ja sam na dobrom dvoznamenkastom %…[lol] [lol]

Glory, glory, Man United!!


Napokon tračak svjetla u tunelu!

Vaš link

ma kakvo svjetlo??? mi smo PITCH BLACK!!!!!!

Glory, glory, Man United!!


ameri zazelenili, evropljani potegnuli po 1% prema gore, a mi u bespućima burzovne zbiljnosti[bye]

Ameri polako ali sigurno u crvenom.
Pogledajmo…
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Američka središnja banka Fed smanjila je u nedjelju diskontnu stopu, koja se primjenjuje na izravno kreditiranje poslovnih banaka, sa 3,50 na 3,25 posto i proširila program financiranja velikih banaka, što je potez kakav nije viđen još od velike krize prije gotovo 80 godina.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Čekam komentare dežurnih katastrofičara i konkretno obrazloženje naših -6% i ostalih burzi. FI naših firmi definitivno su u najmanju ruku barem jednaka, a većinom i bolja od onih drugih. Danas u minusu, nisam u školi ni učio tako daleko u minus.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

evo drugovi i mog crvenila 312ht po 265,350 ptkm po280,25vira po 1740,75verna po 90,8vabe po 510 kesa nemam a ni kredita to je istina


Američka središnja banka Fed smanjila je u nedjelju diskontnu stopu, koja se primjenjuje na izravno kreditiranje poslovnih banaka, sa 3,50 na 3,25 posto i proširila program financiranja velikih banaka, što je potez kakav nije viđen još od velike krize prije gotovo 80 godina.

A sutra će još smanjiti kamatu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close