Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premda nas povijest ničemu naučiti ne može, ipak pamtimo da su Hrvati iznimno glup narod, mnogo gluplji od Srba, Slovenaca, Amera itd.

Hell is Empty and all the Devils are Here


ja sam potpuno hladan…
nisam uopce uzbuden niti malo s time sto se dogadja na burzi…
valjda zato je mi dionice drze vrijednost…
koja dosada…[yawn][yawn]

tolko sam nervozan da na ovaj post gledam ko provokaciju… [wink]
ostaje jos 10-ak min za pocetak preokreta…[pray][pray][pray]

Glory, glory, Man United!!


Premda nas povijest ničemu naučiti ne može, ipak pamtimo da su Hrvati iznimno glup narod.

Mijenjaj si sig.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Danas najbolje stanje na ZTNJ -R-A .
Nema trgovine!
Za sad …dokle ..?[smiley]

Medo svijetom hara,ostavio me bez para………………………[bye]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Dow Jones samo -0,54. Bit će sutra kod nas veće gužve na kupnji nego što je bilo danas na prodaji![thumbsup]

ne znam kakve koristi imamo od gledanja Amera?!?
bolje da tamo ne gledamo…može proizać samo zlo iz toga…vidjet ćemo kako će završit…predviđam laganu katastrofu…s nekoliko samoubojstava menagera….

E ljudi moji rekao bih da je danas dan D. Jedini je problem koliko će bitka trajati?!
Neću se sad hvaliti kako sam vam govorio da će ovo doći niti navoditi imena onih koji su su bili toliko uvjereni u rast ali neka ovo bude škola svima. Nitko ne može predvidjeti kretanja sa sigurnošću. Ni ja nisam očekivao ovoliki pad danas. Drugi puta napišite što mislite i točka.Nije vam potrebno 1000 postova gotovo identičnog sadržaja. Dopustite mišljenja koja nisu identična vašima.
Misliti kako će vam broj postova osigurati kredibilitet je po meni glupo. Kredibilitet su vam samo prethodni postovi i sreća (nekome nesreća!) da oni ostaju trajno na forumu kao dokaz dobrih namjera i vrijednih savjeta.
Dobra je stvar u svemu ovome je da od puno kratkoročnih špekulanata dobivamo prave dugoročne investitore.
Sretno dobrim ljudima!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Kakav narod takvi i fondovi.

Crobex?

Mea parvitas.

Ma kakva samoubojstva?!

Nije u soldima sve!

A bilo je kriza i prije. Prezivjet cemo i ovu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Evo ATPL odblokirana.

Mea parvitas.

meni na PBZ investoru prevladavaju dionice koje najviše pratim sa dvocifrenim minusom
ps.
ali nisu sve u blokadi kad se investor ne slaže sa burzom oko toga

New Report

Close