Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dow Jones samo -0,54. Bit će sutra kod nas veće gužve na kupnji nego što je bilo danas na prodaji![thumbsup]

Ha ha ha

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ameri -0,39. [thumbsup]


Mislim da ZSE-stoji lose[undecid]

ma da!?[undecid][undecid][shocked]


Dow Jones samo -0,54. Bit će sutra kod nas veće gužve na kupnji nego što je bilo danas na prodaji![thumbsup]

Bez brige. Projekcije za crobi će pokazati da moramo na 3300. Ma po stoti put, imam osjećaj da danas kupuje familija od fond m., sutra će fondovi.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Mislim da ce sutra i kod nas biti guzve na prodaji.

SIfra: MARGIN CALL

Mea parvitas.

ode ĐUKICA u ambis a ostala samo 4 naloga na kupnji

Što je ovo danas? Pa nitko ne prati BDI !
[lol]

Onako, usput:

Baltic Dry Index (BDI) -59 7913

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


MalaSlatka: ” studena: ” Pa ja vas sve skupa nekužim. Kaj paničarite. Danima ste pričali da drhtave ručice novopečenih dijoničara prodaju jer ne kuže burzu. Ja znam mnoge novopečene, koji su skupa samnom, učili od vas na forumu da dionice nisu kladionice i da se ne kupuju na kratak rok, već da je to dugoročno ulaganje. I držimo ih. Pa prema tome to je samo jedna od faza krivulje, kaj nas niste tako poučavali. Prema tome, bez panike, nemojte nas strašiti!!!!! ” Da ali s obzirom na našu burzu……………..ja sam odlučila da kada nanovo udjem za par mjeseci da ću samo kupit/prodati čim razlika bude 9-10%. I tako ukrug. ” Pametna si ti.[lol]

Da ali da sam tako napravila prije 6 mj………………….plaćeno pola stana………………..a ne ovako. Čekaj, čekaj, čekaj, ići će to gori, nije to kratkoročno bla, bla…………I di je tu gušt?

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?

na INGRI nema nikakve podrške na kupnji. Cijena može ispod 32k kako sada stvari stoje. Sutra još klizi, nema sumnje

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e723616b-efbb-4e55-bd4a-e5c8aed4c8a8&open=sec

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?


Što je ovo danas? Pa nitko ne prati BDI !
[lol]
Onako, usput:

Baltic Dry Index (BDI) -59 7913

nema se vremena koliko rokamo[lol]


markoc5: ” kolega…svi zaziremo od sloma…sačekajmo vijesti…uhhh…kako li če ih otvoriti danas……[bye] ” bit će da Šprajc neće večeras vodit dnevnik…uzet će čovjek bolovanje nakon ovoga danas…

jel se ti to šališ?
Pa on je jedan od najodgovornijih za ovo sranje. U one debilne reklame za IPO HT-a, ko da prodaju paštetu..

Sječaš se kad je proše godine u nedjeljnom dnevniku izvalio da je Dalekovod preuzeo Aluminij?

drugi dan je Dalekovod bio na ATH i nikom ništa….

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

New Report

Close