Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Konačno se i LPML malo pokrenula.[smiley2]

Danas +10%.

Pozdrav


Konačno se i LPML malo pokrenula.[smiley2] Danas +10%. Pozdrav

da, al’ je dosta mali promet

a i tržište je katastrofa. Prvo ujutro gore pa onda sve dole, pa gore. Pa ti nešta zaradi, a da mi je samo znat ko prodaje kad cijene krenu gore i ruši nazad po 4-5%

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


a i tržište je katastrofa. Prvo ujutro gore pa onda sve dole, pa gore. Pa ti nešta zaradi, a da mi je samo znat ko prodaje kad cijene krenu gore i ruši nazad po 4-5%

tzv. day traderi

INA u Londonu ima prvu kupnju na 375 ili 2070 kn. U Zagrebu se pojavljuje kupnja koja skida prodaju sa 2250 kn. Nelogično.

da li tko zna što se događa s imperialom


INA u Londonu ima prvu kupnju na 375 ili 2070 kn. U Zagrebu se pojavljuje kupnja koja skida prodaju sa 2250 kn. Nelogično.

baš sam to htio komentirati i nije mala količina nekih 194 komada = 430.000 kuna

Nitko ne komentira,D&B povisio rejting na DB3d,zemlja blagog rizika.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Da li je moguće 11:00 sati a Adrisom protrgovano 2 dionice?[smiley7]

[b]Fashion and Stocks[/b]

počela propaganda na drugom forumu od istih onih koji su govorili protiv IPO sada kako je preskupa, dijele savjete, sramota

počinje stampedo na TNSA ali u suprotnom smjeru

Primjećujem neki “muving” na Fnvc. Je li to uvod u čišćenje ili lažna uzbuna? Ima li neki fondovski vrač da nas prosvijetli, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close