Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DDJH ima 110% rasti do ATH

Hell is Empty and all the Devils are Here

ja sam prenisko u pm!

4 kat! [lol]

Mislim da ZSE-stoji lose[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ima jedna dobra stvar u svemu ovom,vecina mojih je u blokadi pa mogu otici malo odspavat[yawn]

i još jedna nama PKD-a za ovu godinu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Koliko ima danas tužnih,toliko ima veselih ,koju kupuju.[sealed]


*bingo*: ” Ova mora da je pratila burzu danas http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2008,3,17,trg_samoubojstvo,112612.jl ” stavio sam ja već prije…ona se nije zamarala gdi je dno…i jesmo li blizu njega… odma kroz prozor…

Da to nije naša BAKICAA

14.04.2008.


DDJH ima 110% rasti do ATH

ima i drugih kandidata…DLKV, KORF, HDEL…
a blizu su i INGR, TNPL, KOEI…
a o Todorićevim favoritima da ne govorimo…

JEL SMO PROSLI 7% MINUSA S CROBIJEM?

Mea parvitas.

kolega…svi zaziremo od sloma…sačekajmo vijesti…uhhh…kako li če ih otvoriti danas……[bye]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

poslij ovoga svi smo zasluzili braniteljske mirovine!

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


JEL SMO PROSLI 7% MINUSA S CROBIJEM?

Smanjili na -5,75%.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Pa ja vas sve skupa nekužim. Kaj paničarite. Danima ste pričali da drhtave ručice novopečenih dijoničara prodaju jer ne kuže burzu. Ja znam mnoge novopečene, koji su skupa samnom, učili od vas na forumu da dionice nisu kladionice i da se ne kupuju na kratak rok, već da je to dugoročno ulaganje. I držimo ih. Pa prema tome to je samo jedna od faza krivulje, kaj nas niste tako poučavali. Prema tome, bez panike, nemojte nas strašiti!!!!!

Da ali s obzirom na našu burzu……………..ja sam odlučila da kada nanovo udjem za par mjeseci da ću samo kupit/prodati čim razlika bude 9-10%. I tako ukrug.

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?

New Report

Close