Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel je crobi probio 6%?

Mea parvitas.

ma, sve se to još vuče zapravo od te 1929. godine…izgleda da se vraćamo natrag…zapravo, Ameri su pokušali zataškat da su u banani…al kad-tad je moralo doć na vidjelo…zapravo, ovo je sasvim normalna stvar…bilo je pitanje vremena kad će se ovo dogoditi…

-5,9

14.04.2008.


Ja sredio kredit, letim u banku. Ovakva prilika za kupovinu je jednom u životu![thumbsup]

Tenkista nemoj bit blesav, nije vrijeme za kredite. Ovo cu reci samo jednom, a to radi sta oces.


Ja sredio kredit, letim u banku. Ovakva prilika za kupovinu je jednom u životu![thumbsup]

Ne budi lud. Ovo mi ne miriše na dobro.
Dakle Ivek je imao pravo.
Onaj iz AZ fonda……………….mislila sam da lupeta, ali očito će biti kako je najavio…………………
Ja sam prošli petak izašla iz svega. Ne zato što sam mislila da će se ovo dogoditi, nego mi se pružila dobra poslovna prilika i hitno mi je trebao cash.
Ne mogu reći da mi sada nije drago………………a žalila sam kada sam prodavala ledo na 13000, a gle sada ovo…………….Ipak u konačnici sa svim bila sam u blagom plusu, pa ajde nekako mi je bilo lakše.
Ipak zbog svih vas nadam se da će biti bolje i da će kriza stati.

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?

evo -6,07%

14.04.2008.

pocelo je
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f97b964c-6867-45c8-b83d-2a679a6bc35b

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Jel to sramežljivo kreće odbijanac ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Evo Dow Jones samo -1%. Koga mi glumimo?[cry]

a jesmo smiješni…
ko neke babe…[lol]

nathan47:

blueman: ” nathan47: ” Heh ovo poprima konture masovne histerije… cini se da smo u fazi predsloma trzista… jos dva-tri mjeseca i ciklus bi mogao biti zavrsen ” Ipak se nebih slozio jer se puno toga promijenilo od 1929. Ako netko zeli moze za dva tjedna posloziti karte.. ” Hm, a gdje ja tocno spominjem 1929.?

Stoji, ma ne ti nego vec poceli svasta ljudi pricati..

Da, samo što nitko ne želi presložiti karte. A kako je krenulo, uskoro neće ni moći.

Hell is Empty and all the Devils are Here

dan za pamćenje. [shocked]

a mene mora da hvata manična depresija jer sam optimističan i čini mi se da je dno blizu. mada ovakav grozan pad ne ide tome u prilog.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close