Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj moze biti gore od danasnjeg dana….?
jos gore sutra[cry]

dosta dionica u dvocifrenim minusima a ima i prometa… HT s obzirom na ostatak tržišta odličan…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Pripremite plinove za ronjenje na velikim dubinama…IZBJEGNITE DEKOMPRESIJSKU BOLEST!!!!
[lol] [lol] [lol]

sve si razmisljam da si uzmem kes kredit sto mi ga nude na PBZ-u preko net-a 50k kuna i upucat unutra[huh]samo da se vidi dno[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


moj tip je da u 15:15 krece preokret… i da zavrsavamo na -1.5-2%[thumbsup]

U slučaju da Ameri koliko toliko solidno krenu, možda odemo i u plus.

Hajde hajde, dosta naricanja, sutra je novi dan… sunce ce opet zasjat… nije sve bas tako strasno, jos uvijek imamo posao, krov nad glavom, lovu za hranu i rezije, ma milina
[thumbsup]

nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj kome malo treba

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

dno bi mohlo biti na oko 3500 Crobex. S obzirom da smo danas prošli gotovo pola puta od 4000 bodova to bi značilo još jedan ovakav dan. Strašno ali istinito.

imamo i heroja dana LEDO 20% u jednom danu[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Možemo li se složiti da je ovo 1929-a?

Hell is Empty and all the Devils are Here

uz ovu našu katastrofu na burzi još nam samo fali sranje na Kosovu pa da onda zaključimo ovu sezonu sa bankrotom!!!![bye][bye][bye]

Four Star General


Možemo li se složiti da je ovo 1929-a?

ovo će bit gore od 1929…


uz ovu našu katastrofu na burzi još nam samo fali sranje na Kosovu pa da onda zaključimo ovu sezonu sa bankrotom!!!![bye][bye][bye]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ulicni-rat-u-mitrovici-srbi-oslobodili-uhicene-sugradjane-30ak-ozlijedjenih/378527.aspx

evo ga počelo je i tamo

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close