Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


wiking: ” nastupio je drugi krug blokada ATPL,DLKV,TISK, BLJE, a fondovi se ne ukljucuju[undecid] ” nadam se da su navedene blokade dovoljan razlog za ukljucivanje…[pray]

uključit će se tek nakon 100-110 mio prometa, tako da imaju prostora do 190-200…ako

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson

Crobex: 3804.05 Promjena: -5.21%


gdje je Knjaz da pusti onu reklamu o dijonicama[lol] [lol]

http://www.truveo.com/KnjazMala-%C5%A0kola-Dioni%C4%8Darstva-1/id/668751559
Kako je sve pocelo…………..[lol] [lol] [lol] [lol]

wiking:

nastupio je drugi krug blokada ATPL,DLKV,TISK, BLJE, a fondovi se ne ukljucuju[undecid]

zasto bi se ukljucivali… time bi se jos dublje zakopali… lijepo cekaju da burza odradi onih 30 – 50% i onda ce se ukljucit u igru…

Nego tko onda kupuje? Valjda ne mali kojima su pune gaće. Naloge od fondova opće nitko ne kupuje jer se mali guraju na prodaju a fondovi od njih kupuju. Bistro ko dan.

3799,61

i to je to...


Crobex: 3804.05 Promjena: -5.21%

Ma gdje ti to čitaš. Meni piše 3803,60 Promjena: -4,97.
Ujutro prije trgovine sam rekao ženi da to danas ide do 3800, evo dok pišem prošlo je i ispod na -5,07%. Danas želimo biti svjetski prvaci.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

A najmanji paničari su novopečeni HT-ovci. Svaka čast!


Miro25: ” wiking: ” nastupio je drugi krug blokada ATPL,DLKV,TISK, BLJE, a fondovi se ne ukljucuju[undecid] ” zasto bi se ukljucivali… time bi se jos dublje zakopali… lijepo cekaju da burza odradi onih 30 – 50% i onda ce se ukljucit u igru… ” I te kako su aktivni! To samo slijepci ne vide! Čiste po diskontnim cijenama nemilice. Dionice koje su prodavali po 100 sada kupuju po 50, a sutra možda još jeftinije.

Koliko ja vidim, fondovi su danas potaknuli prodaju.
A ne kupuju još, čini mi se.

[color=blue][/color]

mislim da je danas dan da i posljednji optimisti postanu pesimisti…
kakve veze ima dal su se fondovi uključili ili ne?u slobodnom smo padu…ako su se i uključili kupuju jeftino…ne znam kako to pomaže nama koji smo kupovali na znatno višim razinama?!?
prije sam tvrdio da će bit potrebno oko godinu dana da se vrati na neke razine…sad prognoziram do dvije godine oporavka…
budite sigurni kad se i počnemo oporavljat da nećete gledati rast na svojim miljenicama od po 5,8 ili 10%….slijedi nam mrcvarenje…ali prije toga treba dotaknuti dno…a da bi se dno dotaknulo, treba ga pronaći…za sad ga nema na vidiku…[bye]


sva sreca pa mi je portfelj 60% u HT-u [undecid] ,gubici su nezamislivi.Mnogi nece ni pomisliti vise na burzu[embarass]

jel da je to sreca… [smiley]
a zamisli da netko ima cak 90 % portfelja u HTu…

ja mislim da sam na ovom forumu doista korektno analizirao trziste i upucivao investitore u da u svoje portfelje stave HT.
zao mi je zbog gubitaka koji se desavaju i svih onih koji imaju dionice u raznim todexima, brodarima i nelikvidnim dionicama.

na vrijeme sam upozorio da treba investirati u likvidne dionice kojima se zna dno.
HT, VERN, ERNT, ATGR…80%, 10%, 5%, 5%
ostalo je lutrija…

trenutno imamo 9 blokiranih

grobex -5.05% 3800.38

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

grobex probio 3800

trenutno 3798

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close