Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ah super jos malo i za jednu mj. placu ce se moci kupiti ko prije za jednu g. placu[lol]
crobeks -4,60

3.817,17 -4.85%

ivek123
korisnik od: 07.02.2007.
lokacija:
broj poruka: 3110

I guess now is to late for I told you so story…..

Ekipa, znam da me vecina mrzi ali ovo ce trajati i Grobex ide debelo ispod 3500 po mojim zadnjim projekcijama. FI mozete lagano zaboraviti. Domino efekt u svijetu tek uzima maha.

Na Ledu Zvijezdi Belju Konzumu Jamnici već i kod nas uzelo maha netreba nam svijet.[bye]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

nazalost prigodna…
http://www.zasmejse.cz/soubory/855953383884efa13614e74a217f5d99.jpg

Glory, glory, Man United!!


3.817,17 -4.85%

Crobex: 3816.59 Promjena: -4.87%


ivek123 korisnik od: 07.02.2007. lokacija: broj poruka: 3110 I guess now is to late for I told you so story….. Ekipa, znam da me vecina mrzi ali ovo ce trajati i Grobex ide debelo ispod 3500 po mojim zadnjim projekcijama. FI mozete lagano zaboraviti. Domino efekt u svijetu tek uzima maha. Na Ledu Zvijezdi Belju Konzumu Jamnici već i kod nas uzelo maha netreba nam svijet.[bye]

Svi veliki ljudi su neshvaćeni!

gdje je Knjaz da pusti onu reklamu o dijonicama[lol] [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ajde neka sada neko ko je pričao o utjecaju regije objasni ovo. Dežurni katastrofičari uvijek nađu novu projekciju koja je razlog za ovo. Zapravo ne bih se čudio da su neki od njih i fond m. naših OMF. Prije deset dana bila je kriva regija, ne Europa, danas i u petak belex +4, mi u minusu. Danas je Europa kriva, sutra oni idu +3, mi ćemo i dalje samo onako kako fond m. žele. Prekosutra su krive projekcije sa domino efektom, ma nema nama kruha dok cvike koje neznaju čavao zabiti vladaju našim parama.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

nastupio je drugi krug blokada ATPL,DLKV,TISK, BLJE, a fondovi se ne ukljucuju[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


nastupio je drugi krug blokada ATPL,DLKV,TISK, BLJE, a fondovi se ne ukljucuju[undecid]

zasto bi se ukljucivali… time bi se jos dublje zakopali… lijepo cekaju da burza odradi onih 30 – 50% i onda ce se ukljucit u igru…


nastupio je drugi krug blokada ATPL,DLKV,TISK, BLJE, a fondovi se ne ukljucuju[undecid]

nadam se da su navedene blokade dovoljan razlog za ukljucivanje…[pray]

Glory, glory, Man United!!


wiking: ” nastupio je drugi krug blokada ATPL,DLKV,TISK, BLJE, a fondovi se ne ukljucuju[undecid] ” zasto bi se ukljucivali… time bi se jos dublje zakopali… lijepo cekaju da burza odradi onih 30 – 50% i onda ce se ukljucit u igru…

I te kako su aktivni! To samo slijepci ne vide!
Čiste po diskontnim cijenama nemilice. Dionice koje su prodavali po 100 sada kupuju po 50, a sutra možda još jeftinije.

New Report

Close