Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex 3.827,97 -4.55%

update

3.825,25 -4.63%


belex- 4,23%[lol]

Belex je u plusu +4,23

Pukao i PBZ investor, pokazuje gluposti. Valjda nemože niže s nekim dionicama

greška sory to sam mislio.

I guess now is to late for I told you so story…..

Ekipa, znam da me vecina mrzi ali ovo ce trajati i Grobex ide debelo ispod 3500 po mojim zadnjim projekcijama. FI mozete lagano zaboraviti. Domino efekt u svijetu tek uzima maha.

skype - ivek1234

Mislim da crobex čak i ne ocrtava dovoljno ovaj pad. Drže ga HT i INA, a većina tržišta je u puno goroj situaciji

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

-ivek123, dobri ivek123,
– nitko tebe ne mrzi, samo je većina ljubomorna što si ti u kešu !!


I guess now is to late for I told you so story….. Ekipa, znam da me vecina mrzi ali ovo ce trajati i Grobex ide debelo ispod 3500 po mojim zadnjim projekcijama. FI mozete lagano zaboraviti. Domino efekt u svijetu tek uzima maha.

Vani je lijep i sunčan dan. Idem se sjesti na kavu, pročitati novine.
Hebeš burzu.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

I guess now is to late for I told you so story…..

Ekipa, znam da me vecina mrzi ali ovo ce trajati i Grobex ide debelo ispod 3500 po mojim zadnjim projekcijama. FI mozete lagano zaboraviti. Domino efekt u svijetu tek uzima maha.

E još si mi samo trebao ti i tvoje projekcije!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


I guess now is to late for I told you so story…..

Ekipa, znam da me vecina mrzi ali ovo ce trajati i Grobex ide debelo ispod 3500 po mojim zadnjim projekcijama. FI mozete lagano zaboraviti. Domino efekt u svijetu tek uzima maha.

ajde kolega ivek stavi te projekcije da i mi vidimo domino efekt.
hvala


Mislim da crobex čak i ne ocrtava dovoljno ovaj pad. Drže ga HT i INA, a većina tržišta je u puno goroj situaciji

Prekrcavanje na HT, INA, i ERNT u toku

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Crobex 3.827,97 -4.55% update 3.825,25 -4.63%

Jel se smirio ili idemo dalje?

Mea parvitas.

New Report

Close