Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja mislim da vam još nije kasno za ukljuciti se, hi,hi,hi bolje prekasno nego nikad[smiley2] Prorostajte po arhivi iz 2002. godine pa si pogledajte kakve su cijene na burzi bile tada, pa ih usporedite sa 1.300 slavuja koliko je Mol tada platio za dionice Ine. Stvari ce vam biti puno jasnije, hi,hi,hi

luda krava:

legendo govorim u ime onih koji u datom trenutku nisu imali kunice u ruci jer su bili vezani nekim drugim projektima ,a ima i onih koji su sumljali u dionicu INE!! NEVJERNICI!!!!!!!!!!!!!! Šta mislite hoće li narod početi prodavati INU da na brzinu nešto zarade ili hibernacija i koliko MOL može upravljati cijenom dionice?

Oladite malo dječaci, spustite zviždaljke, petarde i transparente…
NEGATIVNI SCENARIJI

Gubitak interesa institucionalnih investitora
Kako je u distribuciji dionica veći dio pripao građanima uz povlasticu, preostale dionice nisu bile dovoljne da zadovolje apetite institucionalnih investitora, osobito onih domaćih. Zbog nedovoljne količine dionica na tržištu moglo bi doći do gubitka interesa institucionalnih investitora. U takvoj situaciji cijena na burzi mogla bi stagnirati, a možda i padati.

Destruktivna uloga MOL-a

Pad cijena nafte uz državnu regulaciju cijena

Konkurencija otima tržište

Problemi menadžmenta i politike

[/quote]

Uf,uf, bljedoliki bas si me prepao. Steta sto ne znas nijednu pozitivnu o Ini. Ja znam ali ne zelim te pokolebati u uvjerenju, hi,hi,hi[smiley2]
Reci da li ti imas o necemu svoje misljenje ili ulazes na temelju novinskih clanaka koje je napisao Ivo Jakovljevic, jer ako ulazes na temelju njegovih clanaka onda ti je portfelj u losem stanju.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Katastrofično stanje na INGRI.
Moguća kataklizma..[smiley7]

INGR je ove godine narasla samo nekih 600%. Stvarno bi kataklizmično bilo ako bi sad pala, recimo, 20%.

All shipping lanes lead to China.

Komentar trgovanja iz business.hr-a

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Zaposlenike će rješavati najkasnije do svibnja 2007. god. Sindikat traži da najmanji paket bude u vrijednosti 10000€.

Mislim da će radnici INA-e biti sretni ako dobiju za šest mjeseci dionicu po 1690 plus popusti.
Tada to više neće biti moguće.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Mislim da će radnici INA-e biti sretni ako dobiju za šest mjeseci dionicu po 1690 plus popusti. Tada to više neće biti moguće.

neće ne brini, dobit će s popustom, vjerojatno 1.200 minus svi bonusi, 1.200 zato što sindikati to traže, izgleda da nemre manje kao što se pričalo

Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color]

mene samo muči kako TNSA može na 4 x prihodi, podsjeća me na Luku Rijeka

kada bi INA bila na 4 * prihodi tada bi gledali vrijednost 1 dionice na 8.000 kuna

Opet je netko lupio po asku na TNSA… 9450 ranim jutrom [smiley9]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Pogledajte molim vas danas količine na VSE. Katastrofa …

I love the Smell of Profits in the Morning

Potonuo PBZ [smiley4]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Potonuo PBZ [smiley4]

Kupnje ozbiljnije nema sve do tisućice , to bi bila dobra cijena za ulazak hehe..
[smiley2]

[b]Fashion and Stocks[/b]

Opet se danas dosta dionica rasprodaje, Ina je malo pala pa vjerojatno neki žele iskoristiti priliku za ulazak.

New Report

Close