Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nažalost, ovo nije dno. Niti danas, a niti uopće


TunaSalad: ” netko je puko na ledu: -19,18% ” sada treba kupovati – ja nastavljam

Na KODT-P-A prva kupnja na 1 000 kn…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

danas bi promet mogao završit iznad 150milja bez problema, ak bude odbijanca i iznad 200milja

Lijepo je govorio Ivek123, a svi ste ga pljuvali. Dno se ne vidi jer sada osim margina pucaju i ostali koji više ovo ne žele gledati


TunaSalad: ” netko je puko na ledu: -19,18% ” sada treba kupovati – ja nastavljam samo da vidim šta sve… sutra stabilizacija i onda odbijanac

Ne bih rekao. Nitko nema na kupnji.
Margin callovi sutra će tek početi rokati. Stabilizacija tek pred kraj tjedna mislim.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

još jedna ovakva rolada i evo nas na prošlogodišnjim ciframa u ovo doba


Stvarno objasni li mi itko ovu kupnju – prodaju na ERNTu!???[cry][cry] Najbolje ponude [ ERNT-R-A ] Kupnja Cijena 39 3.727,00 1 2.730,00 6 2.726,00 50 2.700,01 45 2.700,00 Cijena Prodaja 2.699,00 2 2.699,99 20 2.700,00 35 2.702,00 5 2.735,00 13 [cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry]

Ma uporan sam. Nesto mi nije bistro. Daj objasnite mi kako prodaja moze biti manja od kupnje i objasnite mi ovih 39kom sto su bile po 3727 – sad ih vise nema.

I objasni te mi kako to odjednom puknu 15000000 kuna na ERNTu u deset minuta.[pray]

on im je dao pesme i note.....

a LEDO se više ne liže – već pije !

sva sreca pa mi je portfelj 60% u HT-u [undecid] ,gubici su nezamislivi.Mnogi nece ni pomisliti vise na burzu[embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


a LEDO se više ne liže – već pije !

Ova mi je najbolja u zadnji godinu dana.


luki007: ” E nema firme koja nije pala barem 50 % od 11. mj. 2007. ” ima. HT i VERN nisu pali 50%. [smiley]

Evo u mene nije…VLHO…al on sa P/E 5 ionak nije precjenjen [lol] i SNHO. Ima ih[smiley]

Only God, Muammar and Libya!

DLKV – zvanično ispod 1000 tocnije :
999

New Report

Close