Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

drzi te se ide novi val do 3850[embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


drzi te se ide novi val do 3850[embarass]

Sad sam upalio komp – zanimljivo.

Da se bar srokamo danas do 3000 – pa onda tamo tavorimo 2 godine ako treba ali ovo curenje iz dana u dan me ubija u pojam.[sad]

Prekrcaj na ERNT…

Uvjek manje gubim na dionicama, jer jim je vrijednost uvijek manja.[lol] [lol] [lol]

ajme meni DLKV na iljadu[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

jel može netko staviti hdel i dlkv k/p
Zahvaljujem

izgleda da ništa od double bottom. gledam malo par sastavnica crobexa i one ne rade double bottom. možda je HT iskrivio sliku? ali mi se čini da dno nije daleko. još kojih 5-10% na nekim dionicama, moja odokativna “lupni ga brale” metoda. neke su mislim već na dnu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Nevjerojatno je što mirovinski fondovi rade. Njima i dalje izgleda nije primamljivo ulagati u dionice s P/E = 3. Ali im je primamljivo ulagati u Poljskoj.

Još malo pa će 99% firmi na ZSE imati mcap manji od 750 milja. Gdje će onda ulagati???

Hell is Empty and all the Devils are Here

wiking
ajme meni DLKV na iljadu

nije jos vrijeme za kupovinu.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

wiking:

drzi te se ide novi val do 3850[embarass]

Sad sam upalio komp – zanimljivo.

Da se bar srokamo danas do 3000 – pa onda tamo tavorimo 2 godine ako treba ali ovo curenje iz dana u dan me ubija u pojam.[sad]


e ne može tako, bilo bi dosadno


Uvjek manje gubim na dionicama, jer jim je vrijednost uvijek manja.[lol] [lol] [lol]

Živa istina.[lol]

ipak je netko srusio hup i to sa mocnom 1 dionicom… vec sam mislo da ce izdrzat bez prometa danas ipak je to jedini nacin da ti portfelj ne padne[cry]

Glory, glory, Man United!!

New Report

Close