Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

europa:

http://uk.finance.yahoo.com/m6.php

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

zvone101:

wiking: ” koji lijepi druk na vijestima[lol] .Crobex u jednom trenutku na -4% te se vrati na -3% .Zanimljivo da kad raste nema komentara na vijestima a kad pada onda ima[lol] ” zato jer je to novinarima senzacija ako strašno pada

još je veća senzacija i ako strašno raste, vjeruj mi…svaka krajnost je u novinama dobra priča. Ali pozitivna stvar je komercijalnija…Što bi rađe ti htio pročitati? Da je HT pao ili skočio 10 posto?

ma dok je raslo nisu nista ”komentirali”… ja se sjecam samo dok su izvijestili da je INA na 100% on IPO-a, ma samo dok je panika je senzacija…

Glory, glory, Man United!!


Zanimljivo…[smiley] “Anonimni “analitičari” oglasili su se u komentarima članaka na portalu Business.hr iznijevši mišljenje da će Crobex negdje u bodovom rasponu između 3900-4100 bodova ponovno porasti na 4800 bodova. Vidjet ćemo jesu li bili u pravu…” Kao da su sada i analitičari fondova pomalo u panici da ovo sve ne završi na 3.200. Kako svojim ulagačima prezentirati rezultate …[sad]

nemaju šta prezentirati, a još gore im je što svi imaju opake planove za tekuću godinu , povećanje imovine, broja klijenata i sl. …a jedini pokazatelj i prodajni brand su prinosi…sta sad pitanje je?

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson

Kladim se da je i Evropa i USA danas u zelenom.[cry]

treba nac nesto novo za dignut lovu u ovom razdoblju letargije.. evo ja predlazem da skupimo lovu i kupimo rakitica on je sad na dobroj cijeni [cool]

Glory, glory, Man United!!

ako cemo pratiti svjetsku situaciju idemo mi jos dosta dole

kak to da se ERNT tak dobro drzi?? ima netko info??

Glory, glory, Man United!!

čitao sam ovih dana kako netko kaže za DDJH da ga neće biti po 159 !
zapravo toćno – sada je 155 a bio i na 152 !

danas bi mogao bit dosta velik promet ako dodje do kakvog-takvog bouce-backa[pray]

Glory, glory, Man United!!

Ma opet smo najgori od svih, očito je naš narod jedan od najglupljih

14.04.2008.

Joj osalo mi jos 50000 kn kod brokera,sad cu ljepo sa 50000 kn kupit ko prije sa 500000 kn [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Todorićeve dionice u negativnoj blokadi Ledo i Zvijezda sa tim da na Zvijezdi kupovina izgleda katastrofalno, Konzum i Jamnica skoro u blokadi . Za sada se Konzum još najbolje drži i ima povoljnu cijenu za iskrcavanje .[bye]

New Report

Close