Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo jos jedna mjesecnica,ZVZD al to sto ode u blokadu na tako smjesnim prometima.I ledo i ZVZD

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


evo jos jedna mjesecnica,ZVZD al to sto ode u blokadu na tako smjesnim prometima.I ledo i ZVZD

za zvijezdu me to ne cudi jer je i onaj najveci rast sa 10 na 20000 u tjedan dana bio na prometima od par-sto tisuca kuna, ali ledo je stvarno imao visestruko vecu likvidnost pa je sad pao ispod zvzd[sad]

Glory, glory, Man United!!

Što s (relativno) nelikvidnim dionicama koje trenutno imaju abnormalan spread?
Da bar ostanu nelikvidne u ovakvim uvjetima, bar ne padaju…

Ne znam na što sam bjesniji. Što mirovinski fondovi u koje uplaćujem ništa ovih dana ne kupuju da stabiliziraju ovaj kaos, ili što kupuju mojim novcem dionice kojima iz dana u dan pada vrijednost…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

koji lijepi druk na vijestima[lol] .Crobex u jednom trenutku na -4% te se vrati na -3% .Zanimljivo da kad raste nema komentara na vijestima a kad pada onda ima[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Evo na Vijestima HTV1 u 12h već su došle vijesti o padu Crobexa, uz vijesti o preuzimanju Bear Stearsa za 2$ do dionici. A bio je čini mi se iznad 150$.
Znači da će večeras odjeknuti u Dnevniku.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


koji lijepi druk na vijestima[lol] .Crobex u jednom trenutku na -4% te se vrati na -3% .Zanimljivo da kad raste nema komentara na vijestima a kad pada onda ima[lol]

zato jer je to novinarima senzacija ako strašno pada

zanimljivo da se sa žitnjakom nije ni tržilo i da ima svega 7 ponuda na kupnji !


wiking: ” koji lijepi druk na vijestima[lol] .Crobex u jednom trenutku na -4% te se vrati na -3% .Zanimljivo da kad raste nema komentara na vijestima a kad pada onda ima[lol] ” zato jer je to novinarima senzacija ako strašno pada

još je veća senzacija i ako strašno raste, vjeruj mi…svaka krajnost je u novinama dobra priča. Ali pozitivna stvar je komercijalnija…Što bi rađe ti htio pročitati? Da je HT pao ili skočio 10 posto?

belex- +3%
grobex- -3,43%
nemam komentara

Zanimljivo…[smiley]

“Anonimni “analitičari” oglasili su se u komentarima članaka na portalu Business.hr iznijevši mišljenje da će Crobex negdje u bodovom rasponu između 3900-4100 bodova ponovno porasti na 4800 bodova. Vidjet ćemo jesu li bili u pravu…”

Kao da su sada i analitičari fondova pomalo u panici da ovo sve ne završi na 3.200.
Kako svojim ulagačima prezentirati rezultate …[sad]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

zvone101:

wiking: ” koji lijepi druk na vijestima[lol] .Crobex u jednom trenutku na -4% te se vrati na -3% .Zanimljivo da kad raste nema komentara na vijestima a kad pada onda ima[lol] ” zato jer je to novinarima senzacija ako strašno pada

još je veća senzacija i ako strašno raste, vjeruj mi…svaka krajnost je u novinama dobra priča. Ali pozitivna stvar je komercijalnija…Što bi rađe ti htio pročitati? Da je HT pao ili skočio 10 posto?

jasno, bolje je da skoči jer tada nema brige, osim onima koji su full u cashu (kao naš ivek) [lol]

New Report

Close