Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvarno objasni li mi itko ovu kupnju – prodaju na ERNTu!???[cry][cry]

Najbolje ponude [ ERNT-R-A ] Kupnja Cijena
39 3.727,00
1 2.730,00
6 2.726,00
50 2.700,01
45 2.700,00
Cijena Prodaja
2.699,00 2
2.699,99 20
2.700,00 35
2.702,00 5
2.735,00 13

[cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry]

on im je dao pesme i note.....

danas kome se nije poklopio margin call ili je morao prodati da do njega ne dodje il ima love na bacanje il je kupio tolko rano da opet ima love na bacenje…

Glory, glory, Man United!!

Ne mogu se logirati na FIMU-u …

Ne samo da smo banana-država, već smo postali nažalost i banana-tržište !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

11:19:36 ~ 17. Ožujak, 2008

CROBEX 3.859,74 -3,70%

tork
Moze opet crobi u bodovima i %?

ni manje ni vise -3.38% oliti 3867 bodova[bye]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Danas se potvrđuije stara izreka ” Lako je odlično kupit, ali je puno teže odlično prodat.” Ovi što su “odlično” kupovali bježe po sistemu “bježte noge da vas ne poserem”.[embarass]


gledam ovo sta se desava i pokusavam ostat hladan. rekao sam sebi da necu nista prodavat iz svog portfelja makar propala cijela burza i izgubio sve sto sam stekao u 5 godina koliko se igram . za ovakvu situaciju su najvise krivi oni koji su ulazili sa ciljem brze i lake zarade i cim se malo krenulo prema dolje oni su pokrenuli cijelu lavinu. sto prije se rijesimo takvih to prije ce nam se burza opravit i krecemo up.ugasite komp i upalite ga za godinu dana

Ima nešto u tome ali nisu krivi mali u cijelosti(OMF, OIF,Institucionalni ulagači) su počeli špekulirati i to je po meni dosta se odrazilo…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Tip prodao jednu (1) dionicu KORF-a!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


tork
Moze opet crobi u bodovima i %?

ni manje ni vise -3.38% oliti 3867 bodova[bye]

to je jos dobro.. najmanje je bio 3846 jel tako??
najvise me zabrinjava sto i fondovi fino padaju sto znaci da se i nema bas casha ako se ne varam

Glory, glory, Man United!!

ajde fala k…. da su ga zaustavili na 3864 i to 2x .Sad se lakse dise[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Koliko ste u minusu s portfeljom? ja sam -12.58% do sada, u petak sam bio -7% 😛


Koliko ste u minusu s portfeljom? ja sam -12.58% do sada, u petak sam bio -7% 😛

Ja sam 50 % u minusu a kupovao sam prije cca godinu dana. I što onda? kako dolje , još brže će ići i gore.
Nisam kupovao na kredu i baš me briga jer znam da mi dionice vrijede najmanje onoliko po koliko sam ih i kupio.

New Report

Close