Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Popucali su margini.

vjerojatno , a zarađuju banke i brokerske kuće.:-(

U gužvi sam pa ne stignem vidjet, ali mislim da su probijeni knock-outi na nekim opcijama.

Baš grdo.

No respect

da bas sam htio reci certifikati i margini sada rade,ne znam jel onaj na Ini 2200 prdnuo ili ce sad[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Na smiješno malim količinama se ruše dionice. Opet će fondovi jeftino kupovati a kukavice prodaju sa gubicima i zauvijek odlaze s tržišta. Usput, Beograd +2,2.


U gužvi sam pa ne stignem vidjet, ali mislim da su probijeni knock-outi na nekim opcijama. Baš grdo.

Šta to znači?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Izgleda da je CROBEX ipak precijenjen!
U padu burze prednjači CROBEX!

tony:

Zanimljivo, danas su dosta veliki prometi, barem u usporedbi s posljednjim danima. Netko i kupuje. Mislim da bi vrlo skoro moglo doći barem do odbijanca…

Mogu pitati do kojeg odbijanca? Tko će kupovati?

Uči.
A tko sad kupuje? Da nitko ne kupuje, ne bi bilo ni trgovanja?

LEDO u blokadi – 13 %
10.400
VART na rubu


Izgleda da je CROBEX ipak precijenjen! U padu burze prednjači CROBEX!

Kakav stucan post.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ode Ledo u mjesecnicu[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Da fondovi varaju male vidi se i po tome da točno paze da ne bude blokada da se mali čim više istresu. Fondovi danas više kupuju nego prodaju. garantirano!


sava: ” Izgleda da je CROBEX ipak precijenjen! U padu burze prednjači CROBEX! ” Kakav stucan post.

Jako stručan

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close