Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako je krenulo padati, još malo pa ćeš za jednu malo bolju mjesečnu plaću moći kupiti neku dobru firmu, cijelu[cool]

ako dobiješ plaču[lol] [huh]


Nije dobro, ako crobex i stane na cca 3.500 bit će dobro …. ovo je katastrofa, snosimo posljedice za čitavu regiju i slijedimo trend evrope i amerike … naravno sve trendove pada. U početku su nas razvalili mirovinci, sad fondovi … oporavak i razina od 5.000+ … ne još dugo, dugo .. a neke dionice nikad više tamo di su bile.

Nemoj gluposti baljezgat

14.04.2008.

Zanimljivo, danas su dosta veliki prometi, barem u usporedbi s posljednjim danima. Netko i kupuje.
Mislim da bi vrlo skoro moglo doći barem do odbijanca…

kad će Uskrs? [shocked]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


kad će Uskrs? [shocked]

…sad u nedjelju…ali imaš još i Veliki Petak…
[pray]

u petak ne radi burzas
ps.
i ponedjeljak


Zanimljivo, danas su dosta veliki prometi, barem u usporedbi s posljednjim danima. Netko i kupuje. Mislim da bi vrlo skoro moglo doći barem do odbijanca…

Mogu pitati do kojeg odbijanca? Tko će kupovati?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Crobex na 3 916.2,1 trenutno -2.20…

Jao si nama koji smo u dionicama, a nimalo CASH-R-A

No upamtite – nitko nije izgubio novac dok nije prodao dionicu…, dakle ne gledati u monitor stanje na ZSE….

Popucali su margini.

ako ne bude odbijenac do kraja dana to ce biti KATASTROFA

3 904.68 -2.50

Ipak ne mogu otrgnuti pogled sa ovog tobogana…[cry]

CROBEX 3.874,32 -3,31%

Katafuckinstrofa.

New Report

Close