Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zna li netko razlog da Đuro ovako pada, ili je to jednostavno trend bez posebnog razloga?

razlog je najvjerojatnije što je sad ina u prvom planu. na zse su samo 3 dionice preko milijun kuna, osim ine, a na vse jedna.

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."


zna li netko razlog da Đuro ovako pada, ili je to jednostavno trend bez posebnog razloga?

Ekipa se iskrcava,da bi uzela još INE

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sve se crveni, a INA u nebesa [smiley2]


tony: ” zna li netko razlog da Đuro ovako pada, ili je to jednostavno trend bez posebnog razloga? ” Ekipa se iskrcava,da bi uzela još INE

Ina po treći put daje priliku za dokup. Tzv. treća sreća.

I love the Smell of Profits in the Morning

nije dobro ovo, kada pocne padati tko ce to zaustavit, al zanimljivo je to sto ina ide gore a ostale dionice padaju, i prica se svi prodaju radi ine, a kada ina bude isla dole i ostale dionice ce dole a onda ce rec nije likvidno trziste, sve je to precijenjeno, itd…[smiley10]

ne mari za male stvari i ostat ce male


nije dobro ovo, kada pocne padati tko ce to zaustavit, al zanimljivo je to sto ina ide gore a ostale dionice padaju, i prica se svi prodaju radi ine, a kada ina bude isla dole i ostale dionice ce dole a onda ce rec nije likvidno trziste, sve je to precijenjeno, itd…[smiley10]

vjerujem da će se efekt ine prebaciti i na neke druge potcijenjene dionice na tržištu, odnosno da će pozitivno djelovati na pokretanje tržište iz letargije u kojoj se nalazi već mjesec i po dana

Katastrofično stanje na INGRI.
Moguća kataklizma..[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Rijetko se viđa ovako nešto, dakle zadnja cijena 11200 , pad od 3 %.
Kupnja:

1 komad na 10600
3 komada na 10000
10 komada na 9100 !??[smiley7]

a prodaja :

1 komad na 11499
102 ( stodva ) komada na 11500
13 komada na 11700
13 komada na 11800
37 komada na 11900
53 komada na 12 000 [smiley9]

Ajoj, dokle će izdržati prodaja?![smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color]

sada onaj koji nema slobodnoga casha mora jeftino prodati svoje dionice da bi ušao u inu….

Scio me nihil scire


Rijetko se viđa ovako nešto, dakle zadnja cijena 11200 , pad od 3 %. Kupnja: 1 komad na 10600 3 komada na 10000 10 komada na 9100 !??[smiley7] a prodaja : 1 komad na 11499 102 ( stodva ) komada na 11500 13 komada na 11700 13 komada na 11800 37 komada na 11900 53 komada na 12 000 [smiley9] Ajoj, dokle će izdržati prodaja?![smiley7]

Ne znam što bi to trebalo značiti i čemu i za koje svrhe iznošenje ovih podataka na INGRI??!
Ne stoji vam niti vaš PBZT najbolje .
Kvarite mi idilu koju gledam na INI….
[smiley2][smiley2][smiley10][smiley4]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


plavi: ” Rijetko se viđa ovako nešto, dakle zadnja cijena 11200 , pad od 3 %. Kupnja: 1 komad na 10600 3 komada na 10000 10 komada na 9100 !??[smiley7] a prodaja : 1 komad na 11499 102 ( stodva ) komada na 11500 13 komada na 11700 13 komada na 11800 37 komada na 11900 53 komada na 12 000 [smiley9] Ajoj, dokle će izdržati prodaja?![smiley7] ” Ne znam što bi to trebalo značiti i čemu i za koje svrhe iznošenje ovih podataka na INGRI??! Ne stoji vam niti vaš PBZT najbolje . Kvarite mi idilu koju gledam na INI…. [smiley2][smiley2][smiley10][smiley4]

Mislim da nije niti čudno ovakvo sadašnje stanje na INGRI.
Cijena je u nekoliko tjedana porasla otprilike 100 % , sad ih jasno ima puno koji bi htjeli kapitalizirati dobit, a kupnje nema jer INGRA trenutno nije u centru zbivanja ( a INA jest ).
[smiley6][smiley6][smiley5]

Korisnik mmstanic prijavljen.
Ukupno korisnika: 81
Ukupno gostiju: 9482

Ima nas ima[smiley5]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close