Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otisao u Dodge City na vatrenu vodu, valjda ce se vratiti do ponedjeljka, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Neka mi netko ovu tvrdnju objasni ako moze, kome su to veliki investitori prodali pa ce kasnije kupiti povoljnije? Sami sebi?
Clanak je iz Vecernjeg lista

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Gdje se može pronaći TOP 10 dioničara za pojedinu tvrtku

U cijelom kaosu oko ine zaboravismo na plivu. 820 – 44 mil. kn. danas. Peru po njoj ko ludi zadnjih tjedana. Oce to otic na 900 cim probije psiholosku granicu od 820? Ili to Barr kupuje?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Prodje li iduci tjedan opet ( ukupno u cijelom tjednu ) ova kolicina Ine, koja je prosla jucer, eto nas vrlo brzo iznad 2.500 slavuja. Tako kaze moj vrac, Ludi Konj, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Izgleda da je tvoj vrač nešto često u Vrapču. Il’ ga dresiraj il mu daj Normabel.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Izgleda da je tvoj vrač nešto često u Vrapču. Il’ ga dresiraj il mu daj Normabel.[smiley2]

A čuo sam da nije loša ni rakija + helex

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Prodje li iduci tjedan opet ( ukupno u cijelom tjednu ) ova kolicina Ine, koja je prosla jucer, eto nas vrlo brzo iznad 2.500 slavuja. Tako kaze moj vrac, Ludi Konj, hi,hi,hi[smiley1]

Točno. U Londonu je 68% zaliha strijela odapeto samo u jednom danu. Ako će naši poglavice pratiti dimne signale sa LSE (kao što je bilo dok se igrala PLIVA) brzo će se ostvariti proročanstvo tvog vrača. Jer će tamo uskoro ponestati strijela pa će ih onda kupovati od nas

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Izgleda da je tvoj vrač nešto često u Vrapču. Il’ ga dresiraj il mu daj Normabel.[smiley2]

Sto je bljedoliki, nema posla na Centru, pa si dosao na Poslovni cenzurirati, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

– ide to gospon KuciloOro na 2,500 slavuja.
– što ćete uvijek je bilo ljubomotnih, oni će ju kupovati kad padne na 1.500 slavuja.

Sto je bljedoliki, nema posla na Centru, pa si dosao na Poslovni cenzurirati, hi,hi,hi


Kolega Tima se drži one koja još pali kod nas.
Sto puta izrečena laž, postaje istina…
[smiley2][smiley2][smiley2] …no passarant…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Neki korisnici nikad nece moci suzbiti svoje staljinisticke porive. Steta sto su se prekasno rodili, bili bi vrlo visoko u Staljinovoj administraciji. Odmah do Hazjajina.
Pa fino sve neistomisljenike – u Sibir.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

New Report

Close