Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji qrac? Što je rat počeo????

Kakva gomila idiota na burzi, to se nigdje ne viđa. Dan kad konačno najave datum primanja u EU, mi padnemo 10%

Hell is Empty and all the Devils are Here

to je zato što im niko ne viruje


Koji qrac? Što je rat počeo????

Kakva gomila idiota na burzi, to se nigdje ne viđa. Dan kad konačno najave datum primanja u EU, mi padnemo 10%


Potpisujem!

Ne reagiramo više ni na šta,ako dosad nisam postao medvjed ostaje mi jedino da postanem svizac.
Pa da zamotam koju čokoladicu.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Koji qrac? Što je rat počeo???? Kakva gomila idiota na burzi, to se nigdje ne viđa. Dan kad konačno najave datum primanja u EU, mi padnemo 10%

AZ je gori od elementarne nepogode.
Gledam na Monitoru kako se omjer kupnje i prodaje kreće od 1:5 do 1:10, na većini dionica.
Dok ne dođe konkretna pomoć od fondova i ojača se kupnja, mislim da mali baš ne mogu pokrenuti
burzu sada kakva je. Nepovjerenje je u zraku. Očito da netko ima planove za Crobex još neko vrijeme.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Koji qrac? Što je rat počeo????

Kakva gomila idiota na burzi, to se nigdje ne viđa. Dan kad konačno najave datum primanja u EU, mi padnemo 10%


e da je tako jednostavno ,muci me sta na sve dobre vijesti mi ronimo i ronimo , a zraka za izron bas i nema , [cry]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ajde kad smo već u znaku pjesme i veselja prilažem svoju viziju kako razmišljati nama malim i srednjim ulagačima u slijedećih par mjeseci:
http://www.lyrics.com/lyric.php?id=23249&Lyrics=Nothing_Else_Matters
Pozdrav

SASE: Opći potop, rekordan pad indeksa

Četvrtak nastavlja crnu seriju prethodnih dana na Sarajevskoj burzi. SASX-10 bilježi rekordan pad vrijednosti od 7,76 posto, dok je BIFX u minusu novih 4,44 posto.[lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ne reagiramo više ni na šta,ako dosad nisam postao medvjed ostaje mi jedino da postanem svizac. Pa da zamotam koju čokoladicu.[lol]

je li ovaj?

Heaven or Las Vegas

Sutrasnji naslovi u Jutarnjem i Vecernjim — ulazimo u EU u 2010 god !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa toje vijest koja mora i najvece pesimiste okrenutiu optimiste.
Mislim da smo puno toga progutali,dobili po prstima,dusu nam uzeli ali ovo mora biti prekretnica.

Dobro, pretpostavimo na trenutak da će cijene dionica u jednom trenutku doseći 0 kn. Kako je krenulo, ovaj povijesno presedan je vrlo izgledan trenutno. Da barem radi nečeg budemo u svim svjetskim novinama

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dobro, pretpostavimo na trenutak da će cijene dionica u jednom trenutku doseći 0 kn. Kako je krenulo, ovaj povijesno presedan je vrlo izgledan trenutno. Da barem radi nečeg budemo u svim svjetskim novinama

-i to ćemo biti na prvoj strani[thumbsup]

New Report

Close