Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9da9be75-c147-40ab-83b2-d86d88e6cc8b I dalje mi smrdi da ovi naši veličanstveni fondovi vade kod nas lovu da pokrivaju svoju jednu od najvećih gluparija a to je trčanje na ex-yu burze.

Tko sve postaje portfolio menadžer to je više nego izvjesno.[bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

a vidite ovo sada !


“Meni je loše zbog ovog. Sram me je što sam ekonomist!!!
Možeš mislit struke kad je ovo moguće!!! Idem na dinaru, kupujem stado ovaca i laganini.
[/quote]

Ja ću na Premudu ili Olib – mriže i spavanac, a diplomu u tinel.
Robertus je to sjajno prorekao: Nema dovoljno životnog, a kamoli poslovnog iskustva.
Možda je bio s nama na Forumu pa ako uspije nešto napraviti – onda svakako kapa dolje. [cool] [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Štaje ljubomorni ste da ja sutra to isto postanem i o meni bi tako pričali.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

možda su ovo danas bili stranci koji su odlučili da su se usa i eu odbili od dna pa skupljaju novce da navale na dionice banaka. to mi se čini najlogičnije objašnjenje.

osim naravno što su možda i procurili GFI naših firmi i sve imaju pad dobiti 20-50%. a one priče o super poslovanju su samo prodavali nama naivcima. [cool]

[quote=sampras]
Štaje ljubomorni ste da ja sutra to isto postanem i o meni bi tako pričali.[/quote]

O Vama ne bi, ipak je Vaše iskustvo nemjerljivo, posebice kad je u pitanju lkpc… [smiley]
Nego, tamo Vas čekaju/zovu/mole da im priopćite novice koje ste najavili[rolleyes]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


a vidite ovo sada !

čekaj da se zatvori

Ljudi moji ovog se ja bojim….ciklus je završio…..idemo down po grafovima[undecid]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


[quote=sampras] Štaje ljubomorni ste da ja sutra to isto postanem i o meni bi tako pričali.
[/i] O Vama ne bi, ipak je Vaše iskustvo nemjerljivo, posebice kad je u pitanju lkpc… [smiley] Nego, tamo Vas čekaju/zovu/mole da im priopćite novice koje ste najavili[rolleyes]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]

Sampras, poštedi me, molim te…………[tongue]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Sramite se napadati tako decka a da ga neznate.
Glavno je da se blati druge.
Pa sto ako je portfolio manager fime.
Mozda vrti par milijuna u privatni portfeljima.

Uostalom, tko ste vi da odmah tako napadate covjeka prije nego sto je zakoracio u firmu.
Jadno, vrlo jadno..

Nitko vam nevalja, Stojic je kreten, Doko je kreten, Novoselac je kreten, ovaj mali isto tako, Fajdetic isto tako..
Nitko nevalja.
Da nevalja nebi sjedili tamo gdje jesu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Da nevalja nebi sjedili tamo gdje jesu..

Ili to, ili je potreban uvoz


Sramite se napadati tako decka a da ga neznate. Glavno je da se blati druge. Pa sto ako je portfolio manager fime. Mozda vrti par milijuna u privatni portfeljima. Uostalom, tko ste vi da odmah tako napadate covjeka prije nego sto je zakoracio u firmu. Jadno, vrlo jadno.. Nitko vam nevalja, Stojic je kreten, Doko je kreten, Novoselac je kreten, ovaj mali isto tako, Fajdetic isto tako.. Nitko nevalja. Da nevalja nebi sjedili tamo gdje jesu..

Jadni one individue kojima on vrti privatne portfelje.
Primjer penzionera u USA koji su imali ušteđevinu od 500.000$, do kraja života, pa su ih nagovorili na fondove i dionice. Na kraju su imali po 1/10 od toga. Sam svoj šef je najbolje biti kad se para tiče.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close