Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9da9be75-c147-40ab-83b2-d86d88e6cc8b
I dalje mi smrdi da ovi naši veličanstveni fondovi vade kod nas lovu da pokrivaju svoju
jednu od najvećih gluparija a to je trčanje na ex-yu burze.

BSE: Najveći pad u povijesti – panika malih ulagača

Novi dramatičan pad indeksa Belex 15 obilježio je današnji dan na Beogradskoj burzi. Smanjenje vrijednosti 7,4 posto najveći je pad tog burzovnog pokazatelja od njegova uvođenja u listopadu 2005. godine.
Općoj panici malih investitora, osim sadašnje političke neizvjesnosti, pridonijeli su krupni ulagači koji ni danas nisu imali znatnije pozicije na strani potražnje, čak i na dosta nižim razinama. Ukupan promet u trgovanju dionicama iznosio je 182,6 milijuna dinara.

Netko bježi iz regije?![tongue]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

super24:

Plonker:

Proanalizirajte ovo, i mogla bi vam se slika iskristalizirati, što se domaćih pokretača tiče. Novca nema toliko koliko bi mi htjeli, bar ne kod ovih od kojih priželjkujemo da nam zadržavaju osmijeh na licu.

ja tu vidim 6 milijardi depozita..

Vidim da ti brojke ne znače mnogo

eto vidis[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


BSE: Najveći pad u povijesti – panika malih ulagača

Novi dramatičan pad indeksa Belex 15 obilježio je današnji dan na Beogradskoj burzi. Smanjenje vrijednosti 7,4 posto najveći je pad tog burzovnog pokazatelja od njegova uvođenja u listopadu 2005. godine.
Općoj panici malih investitora, osim sadašnje političke neizvjesnosti, pridonijeli su krupni ulagači koji ni danas nisu imali znatnije pozicije na strani potražnje, čak i na dosta nižim razinama. Ukupan promet u trgovanju dionicama iznosio je 182,6 milijuna dinara.

Netko bježi iz regije?![tongue]

Ne’s ti bijega, 2.2 mil EUR… Nemres ni pobjec od tamo, i da oces. [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


BSE: Najveći pad u povijesti – panika malih ulagača Novi dramatičan pad indeksa Belex 15 obilježio je današnji dan na Beogradskoj burzi. Smanjenje vrijednosti 7,4 posto najveći je pad tog burzovnog pokazatelja od njegova uvođenja u listopadu 2005. godine. Općoj panici malih investitora, osim sadašnje političke neizvjesnosti, pridonijeli su krupni ulagači koji ni danas nisu imali znatnije pozicije na strani potražnje, čak i na dosta nižim razinama. Ukupan promet u trgovanju dionicama iznosio je 182,6 milijuna dinara. Netko bježi iz regije?![tongue]

Ako fondovi i sutra budu u minusu izgleda da su tolko glupi da su zaboravili s kim
imaju posla tamo na istoku.

Ovo je pravi put

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Hrvatskom tržištu više ne pomaže rast Europe,Amerike,Azije čak ni sveta vodica rušenje se otelo kontroli fond menađeri osim diploma nemaju znanja i vlak juri u provaliju a više nema nikakovih kočnica.[lol] Sjećaju se svi fondovi će braniti INU na 3.000 niže neće pa onda nikako ispod 2.500 pa 2.200 Hrvatsko tržište nitko ne brani a svi ga ruše bez ikakove kontrole Samadola i Bog je od nas dignuo ruke.[pray]


Najbolje mi je ovo na kraju: S ciljem stjecanja i primjene etičkih i stručnih znanja upisao je CFA® program.[rolleyes]

Meni je loše zbog ovog. Sram me je što sam ekonomist!!!

Možeš mislit struke kad je ovo moguće!!! Idem na dinaru, kupujem stado ovaca i laganini.

Isuse, Bože, UŽASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Ovo je pravi put

Vaš link

opa, ovo je lijepo vidjeti.
još da nama to pomogne…

kada je krenulo dolje (prošle godine) ja rasprodao sve fondove dok su bili ok i idem sa tom lovom na burzu kao ima i još će biti povoljno a danas zaključujem stvarno je povoljno ali prerano sam ”povoljno” kupovao (kao i većina) i eto mi – nam sad na…

samo mi ipak nije jasno kako se zapravo sve ovo dogodilo i još uvijek događa pa i dolke će…
ili možda i je al’ ne želim o tome… [sad]

Živio SamoDol !

ratus:

Najbolje mi je ovo na kraju: S ciljem stjecanja i primjene etičkih i stručnih znanja upisao je CFA® program.[rolleyes]

Meni je loše zbog ovog. Sram me je što sam ekonomist!!!

Možeš mislit struke kad je ovo moguće!!! Idem na dinaru, kupujem stado ovaca i laganini.

Isuse, Bože, UŽASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

možda je dobar dečko, zašto odmah na križ….

Heh OMF imaju jos para u OIF [huh]
Da nije opet ?

New Report

Close