Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja se nikada još nisam usudio rasprodati cijeli portfelj i čekati kompletno u cash-u,

Pa moglo bi se reci da je ovo i meni prvi puta!

[/quote]

Mogao bi biti i zadnji?
Priznaj , nije ti svejedno.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nije se promet bok zna kak povećal [yawn]…

You either do it right or you get eliminated!

Velika ocekivanja, a ono rodio se mis…………. Slaba trgovina danas..[undecid]


Mogao bi biti i zadnji?
Priznaj , nije ti svejedno.
[wink]

Zasto zadnji? Po meni ovo je punooo sigurnija opcija. Pogotovo na ovako nelikvidnom trzistu gdje moze doci do naglog propadanja u sekundi. Mogu EVENTUALNO malo zakasniti ali obzirom na okolnosti nema sanse.

Bas mi je svejedno vjeruj mi. CHF i zlato pomalo rastu, jedino sam sje@o sto sam se dosta uvaljao u EUR a i on bi mogao poceti curiti uskoro. Nema veze. Stari spavam kao beba i znam sto cekam.

Samo mi oko jednog NIJE svejedno. Sve vise analiticara predvidja da ce CIJELA godina biti ovakva sa KULMINACIJOM nakon izbora u US jer ameri tako stampaju lovu da sakriju sra@e u ekonomiji da boli glava. Nije mi svejedno da li ce i 2009 biti ovako usrana ili gora. To me jedino muci. Drugo nista.

skype - ivek1234

plavi:

Mogao bi biti i zadnji?
Priznaj , nije ti svejedno.
[wink]

Zasto zadnji? Po meni ovo je punooo sigurnija opcija. Pogotovo na ovako nelikvidnom trzistu gdje moze doci do naglog propadanja u sekundi. Mogu EVENTUALNO malo zakasniti ali obzirom na okolnosti nema sanse.

Bas mi je svejedno vjeruj mi. CHF i zlato pomalo rastu, jedino sam sje@o sto sam se dosta uvaljao u EUR a i on bi mogao poceti curiti uskoro. Nema veze. Stari spavam kao beba i znam sto cekam.

Samo mi oko jednog NIJE svejedno. Sve vise analiticara predvidja da ce CIJELA godina biti ovakva sa KULMINACIJOM nakon izbora u US jer ameri tako stampaju lovu da sakriju sra@e u ekonomiji da boli glava. Nije mi svejedno da li ce i 2009 biti ovako usrana ili gora. To me jedino muci. Drugo nista.

Čudo jedno kako ti imaš više znanja od Američkih fond menadžera koji su jučer digli indexe oko + 4. Mogao bi im otići tamo za savjetnika.[lol]

Kak se bu i povećal promet. Tko zna kada će završiti prinudni istovari? Gledam LEDO i IGH, sjajne firme sa lošim dioničarima koji iskrcavaju li ga, i nikako stati. Tek kad to bude gotovo možemo gore. Ma i drugdje je sigurno tako. Bilo je tu puno ekipe koja je u fondove i dionice ulagala svu svoju lovu, i zarađenu i onu koju tek treba zaraditi, i sad je frka. A lijepo svi govore, samo ona lova koja ti nije neophodna u narednim godinama ( ne mjesecima).[lol] [angry]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


plavi: ” Mogao bi biti i zadnji? Priznaj , nije ti svejedno. [wink] ” Zasto zadnji? Po meni ovo je punooo sigurnija opcija. Pogotovo na ovako nelikvidnom trzistu gdje moze doci do naglog propadanja u sekundi. Mogu EVENTUALNO malo zakasniti ali obzirom na okolnosti nema sanse. Bas mi je svejedno vjeruj mi. CHF i zlato pomalo rastu, jedino sam sje@o sto sam se dosta uvaljao u EUR a i on bi mogao poceti curiti uskoro. Nema veze. Stari spavam kao beba i znam sto cekam. Samo mi oko jednog NIJE svejedno. Sve vise analiticara predvidja da ce CIJELA godina biti ovakva sa KULMINACIJOM nakon izbora u US jer ameri tako stampaju lovu da sakriju sra@e u ekonomiji da boli glava. Nije mi svejedno da li ce i 2009 biti ovako usrana ili gora. To me jedino muci. Drugo nista.

Vidjet ćemo Ivek. Ali znam da si gadno para popušio, pa sad skačeš na svaki rast, kako se ne bi spustilo niže od cijene tvoje prodaje. A prodao si na dnu po svemu sudeći.[yawn]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nije mi jasna ova opcija sa CHF koju ivek stalno propagira. Već 15 godina odnosno od kada je uvedena kuna, najbolja valuta za štednju je naša kunica. Koji je tečaj franka bio kod uvođenja kune, koliko je kuna kiksala u ovim turbulentnim vremenima? Kamata na franak 2% na kunu 7%. Ne kužim tu matematiku. Zapravo ni sve one koji štede u Eurima i drugim stranim valutama.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Prema HANFI, imamo vezano za preuzimanje sljedeće podatke za RH

godina – odobreno – isplaćeno

2004.- 30 – 244.481.169 kn

2005. – 42 – 192.159.573 kn

2006. – 31 – 14.077.773.454 kn (PLIVA d.d.)

do 31/08/2007. – 11 – 90.485.585 kn

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Opa…

Sabor: bez drastičnog rasta cijena hrane i nafte, inflacija u 2008. ispod 5 posto

ZAGREB,12. ožujka 2008.(Hina) – Ne bude li u drugoj polovici godine novih šokova zbog rasta cijena hrane i energenata na svjetskom tržištu, stopa inflacije mogla do kraja 2008. pasti ispod 5 posto, istaknuo je danas zamjenik guvernera Hrvatske narodne banke (HNB) Boris Vujčić, predstavljajući u Hrvatskom saboru Izvješće HNB-a za prvo polugodište 2007.

“Ako ove godine ne dođe do novog šoka na strani ponude, prvenstveno u sektorima prehrane i energetike, te uz potporu ostalih ekonomskih politika, očekujemo da će prema kraju godine stopa inflacije postupno padati, pa bi na kraju 2008. mogla pasti blizu, vjerojatno i nešto ispod 5 posto”, rekao je Vujčić.

No respect


fazan: ” plavi: ” Na HUPZ prvi nalog na kupnji 500 komada. Malo neobično za dionicu sa srednjom likvidnošću.[thumbsup]” Taj HUPZ je jedna od 3 dionice iz Crobexa koje su u plusu od početka godine. hm ” I jedna od dvije dionice sa kojom ja nisam u minusu, gledajuči od početka godine.

a druga je VART? [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Vlo ohrabrujuće koliko su najavljivali 6 %?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close