Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PREGLED
Imovina fondova u veljači pala treći put u četiri mjeseca
12.3.2008 11:13:30

ZAGREB – Novčani jedini bilježe rast imovine. Kod dioničkih i mješovitih fondova, imovina najbrže pada najvećim fondovskim igračima.


Da i meni je to čudno. Također nestali su postoci za S&P te NASDAQ što nikad nije bilo.

U zadnje vrijeme često miču postotke za NYSE Composite, S%P i NASDAQ… pojma nemam koji je razlog. Mislim da im nekad zna poludit server (vjerojatno je i zato pisalo onih fabuloznih 9 % na KLSE jučer). DJi su svi u porastu, a ovo je opet ziher neki serverski problem.

You either do it right or you get eliminated!

Promena % BELEX -3,03 %
Datum 12.3.2008 11:09
A kako srbi padaju, to je katastrofa.
A valjda i hrvati čekaju ostale u regiji da i oni krenu.
Evo danas opet promet malih.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ivek123: ” plavi: ” ivek123: ” @Plavi. Impresioniran sam!!!! ” Ne znam zašto bi bio? Pa nisi valjda i ti jedan od onih koji vjeruju da 99% ljudi na burzi gubi , a samo jedan posto dobiva? ” Ti si moj idol!!!! [thumbsup][thumbsup] ” Ma i ti moj. Ja se nikada još nisam usudio rasprodati cijeli portfelj i čekati kompletno u cash-u, valjda ću jednog dana doći na Tvoj nivo.[thumbsup]

Lako je njemu on je dobar sa Kosovskim srbima on ti je ko Bush može započet rat kad hoće
krv mu je eliksir za burzu[cry]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kak su u Europi krenuli preko+2 tak smo mi krenuli ispod +1. Samo da dođe kraj prinudnim istovarima sve će biti bolje.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Samo još mali dodatak. Ameri misle i danas nastaviti što su jučer započeli.[thumbsup]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

[cool][thumbsup]Na krilima dobrih vijesti
Crobex u pola sata porastao 1,24 posto

U samo 30 minuta trgovanja ostvareno je 16 milijuna kuna prometa, što je trećina prometa ostvarenog čitavog jučerašnjeg dana. Potaknuti porastom američkih i azijskih indeksa, ulagači su krenuli u malo žustriju trgovinu. Najveći rast imaju građevinari, a dionica Atlantske plovidbe, kojom je ostvaren najveći promet,porasla je za 2,71 posto

Najveći promet na ZSE trenutačno ima dionica Atlantske plovidbe kojom je trgovano u iznosu od 3,2 milijuna kuna. Kako zbog porasta BDI indeksa, tako i zbog oporavka brodarskih dionica u svijetu, Atlantska je danas u porastu od 2,71 posto.
Dionica HT-a porasla je za jedan posto, na 332 kune, a suprotno sentimentima proteklih dana, gotovo sve dionice danas bilježe porast cijene. Najviše se ističe građevinski sektor-Ingra je u plusu od 4,21 posto, IGH je porastao za 3,28 posto, Dalekovod za 2,27 posto, dok je dionica Tehnike jedina koja nije značajnije profitirala. Cijena njihove dionice porasla je za samo 0,27 posto.

Ako se po jutru dan poznaje, slijedi vrlo zanimljiv dan i na Zagrebačkoj burzi[thumbsup]


Ja se nikada još nisam usudio rasprodati cijeli portfelj i čekati kompletno u cash-u,

Pa moglo bi se reci da je ovo i meni prvi puta!


valjda ću jednog dana doći na Tvoj nivo.[thumbsup]

Valjda. [cool]

skype - ivek1234


prodajem 1000 kom ht na 521kn. ne dam ispod. netko zainteresiran? [smiley]

A zbog čega bi netko bio zainteresiran kad ga se može kupiti po 33X ?

[tongue]

sad vidim da nema ovdje kruha dok fondovi ponovno ne zamijese brašno…
[lol]


sad vidim da nema ovdje kruha dok fondovi ponovno ne zamijese brašno… [lol]

Zamjesili su oni KAŠU i to u velikoj posudi da će trebat dugo vremena da je pokusamo

Reci , nemoj biti ……………

New Report

Close