Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plavi:

Frka ti je ha?
KAko iz minusa u plus ako ovako raste?[wink]

Kada vidim da si ti dobio krila meni sve jasno – krenulo drukanje jer spremas iskrcaj. Imas isti patern vec godinama. Ali nisi blesav a ovaca koliko hoces. [thumbsup]

Btw. jak ti uptrend na ogromnom prometu. [lol] [lol] [lol] [lol]

Nemam ti ja nikakav iskrcaj , baš suprotno, maknuo sam jedinu prodaju ADPL koja je ionako bila visoko.
Imam nešto INGR na prodaji ali iznad 70 000, tako da evo to ti je moje stanje prodaje.
Ustvari ima i Varteksa na prodaji nešto , ali na cijenama skoro duplo većim od trenutne.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Građevinski radovi u 2007. porasli 2,4 posto

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Imam nešto INGR na prodaji ali iznad 70 000, tako da evo to ti je moje stanje prodaje.

Dobro je da si postavio nalog da ti slucajno ne pobjegne preko njega!!!! [thumbsup][lol] [thumbsup][lol]
Ti si po meni najsofisticiraniji tip na forumu! [cool] Imas vrlo diskretan i sofisticiran pristup. Svaka cast! [lol]

skype - ivek1234

@ ivekjendvatri

Ako ja slobodno priupitam, što ćeš napraviti ukoliko se više nikada ne vrati na one razine na kojima si prodao cijeli portfelj ?
Hoćeš li odustati od burze, a nastaviti pisati po forumu negativno ili nešto drugo?[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

Imam nešto INGR na prodaji ali iznad 70 000, tako da evo to ti je moje stanje prodaje.

Dobro je da si postavio nalog da ti slucajno ne pobjegne preko njega!!!! [thumbsup][lol] [thumbsup][lol]
Ti si po meni najsofisticiraniji tip na forumu! [cool] Imas vrlo diskretan i sofisticiran pristup. Svaka cast! [lol]

Hvala na komplimentu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Imam nešto INGR na prodaji ali iznad 70 000, tako da evo to ti je moje stanje prodaje.

4 komada na 77,777 ili 2 komada na ravno 100,000? nemoj mi reć da je to sve što imaš [proud]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

plavi:

Imam nešto INGR na prodaji ali iznad 70 000, tako da evo to ti je moje stanje prodaje. ”

4 komada na 77,777 ili 2 komada na ravno 100,000? nemoj mi reć da je to sve što imaš [proud]

Pa napisao sam ti ” nešto “. Ne misliš valjda da imam 6 komada Ingre samo?[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


@ ivekjendvatri

Ako ja slobodno priupita, što ćeš napraviti ukoliko e više nikada ne vrati na one razine na kojima si prodao ciejli portfelj ?
Hočeš li odustati od burze, a nastaviti pisati po forumu negativno ili nešto drugo?[wink]

Stari, ti si previse iskusan (barem po broju postova) da ne bi znao kako ce se ovdje stvari odvijati. Kako za rast tako i za pad je potrebno strpljenje. A to sto ti u tisini kupujes kada pada pa onda se raskokodaces u ovakvim situacijama da utopis sirotinji – to je tvoj model koji je legitiman i profitabilan. Kada se sjetim price sa Tozom!!! [lol] [lol]

Odustati od burze? Why? Pa cash faza je sastavni dio ove igre. Hajde, hajde, ne pravi se toliko nevjest. Ti si najveci majstor socijalnog inzenjeringa ovdje. Da mi je samo znati gdje si to naucio…. [cool][cool]

skype - ivek1234

Europljani u sve većem plusu, a mi bremeniti margin call-ovima, OIF-ima koji moraju prodavati, OMF-ima koji slabo kupuju. Treba nam par dana stabilizacije bez pada cijena i onda opet tko zna kuda. Kaj se stanja i skorih izvješća u HR idemo gore, ali nažalost mi uvijek gledamo druge kad ne treba pa bi mogli i dolje. Strpljenje.[thumbsup]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Conan OBri: ” plavi: ” Imam nešto INGR na prodaji ali iznad 70 000, tako da evo to ti je moje stanje prodaje. ” 4 komada na 77,777 ili 2 komada na ravno 100,000? nemoj mi reć da je to sve što imaš [proud] ” Pa napisao sam ti ” nešto “. Ne misliš valjda da imam 6 komada Ingre samo?[thumbsup]

nemoguće, pa tamo negdije u 10 mjesecu je kupovao svaki dan!!! … sjećam se tjedna di je svaki put na Što smo danas tržili bio post, ja nadokupio, … tad se kretala cijena dionice po 50-55

Cookie Monster

KOEI, JDPL zatrpavaju na prodaji fondovi.
Očito je da ćemo krenuti gore malo po malo, a ne onako brzo kako neki misle.
Lagano se vraćamo, ali i ovaj plus je dovoljan da prekinemo niz negativnih dana, i da se MACD graf ne prekriži.[thumbsup]
A vidi ove luđake na LEDari. 5 kom po bidu i ode sve u mp3.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

4 komada na 77,777 ili 2 komada na ravno 100,000? nemoj mi reć da je to sve što imaš
hmmmm

treba biti oprezan kad preuzmemo euro .1.1. 2011 da li ce se postavljeni nalozi dobro preracunat, nekakav podsjetnik bi dobrodosao

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close