Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH u startu 500 kuna gore

Hell is Empty and all the Devils are Here


ivek123: ” Netko je majstorski iskrcao 900 kom na atpl kroz skriveni nalog…. [lol] [lol] [lol] [lol] ” Ni prvi ni jedini ovih tjedana. Bit će toga još ali je neko majstorski to progutao,najvjerovatniji neki mali igrač. [lol]

[lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ajmo realno sagledati stvari – idemo u NATO (uskoro), EU (uskoro), ZERP prepreka je nestala, situacija na Kosovu je stabilna, mirovinci su se uglavnom iskrcali (iz OIF-ova), cijeli svijet je u debelom plusu završio.

Sve manje od 4% + CROBEX-a ne bi imalo opravdanja

Hell is Empty and all the Devils are Here

a sada opet malo traljavljenja…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Polako, neka ste stabilizira. Znači danas barem +2%[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


gorgija: ” iskrcao? to se zove dogovorena transakcija. ” Svasta. Pa pogledaj spread i vremena…. [rolleyes]

gledam, gledam, he he… a jasno da su se ugurali i mnogi mali. a ti želiš valjda reći da je netko iskrcavao 900 po 2575 jer je mislio da danas više neće moći ni po toliko? e pa ako je tako taj nije baš nešto informiran, a kako je došao do 900 atpl, tko bi to znao, sigurno naslijedio od djeda moreplovca.

Meni ovo i dalje smrdi! .. pogledajte situaciju na Adrisu … taj koji ima toliko dionica, ima i info, ziher se neće postavit na prodaju po 410 da misli da to ide gore …. i dalje sve ovo je sranje…. previše prodaje trenutno, tko prodaje stvarno neznam ….

Cookie Monster

Ajde, ajde brokerčići, managerčići(magarčići) čitajte malo forum, pratite dax, dj i ftse, gledajte bloomberg, cnbc,n-tv i donesite zaključak da još sve nije dovoljno palo
A što je najgore ja sigurno poznajem s faksa tu bagru i ne sjećam ih se po ničemu osim po nekoj mutnoj faci koju sam zapamtio nakon što sam je sreo 500 puta u 2 godine[angry]

koji kreteni, jucer im nije bilo jeftino, danas im nije skupo….[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Vidjeti ćete kada formalnu uđemo u NATO što će stranci napraviti. A tek kad uđemu u EU. A ovi naši majmuni nek se misle

Hell is Empty and all the Devils are Here


Vidjeti ćete kada formalnu uđemo u NATO što će stranci napraviti. A tek kad uđemu u EU. A ovi naši majmuni nek se misle

Dobro zboriš.
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Institucionalni investitori čekaju ??? šta??? … izbore u Srbiji, pa bolje da pojedu prodaju i dignu cijenu dionica nego da im infalcija jede pare … , ili misle čekat crobex na 3.800 ko Ivek, ili tovarit se na ovima razinama … ali kakvo je ovo tovarenje, pa promet na čitavoj burzi je jadan … idem spavat [yawn]

Cookie Monster

New Report

Close